Skocz do zawartości

Radyshaw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radyshaw

  1. Maaroon właśnie zbliżam się do 2k km i mam zamiar wymienić olej . Nawiązując do powyższego polecasz serwis Inchape Poznań tak ogólnie? Też o nich myślałem nie wiem jak dwaj pozostali poznańscy dealerzy. Możesz mi powiedzieć ile kosztuje wymiana jak przyjadę z własnym olejem? Te 1200 zl w promocji dość często przejawia się w tym wątku.
  2. ///MLuki 19' na zimę nie za niski profil jak Ci się jeździ ?
  3. ///MLuki możesz podać namiary na handlowca/dealera w DE gdzie kupowales klocki i cenę.
  4. Dodam jeszcze.... ciekawe jak u brokera i sprzedaży flotowej? Tam też spadek?
  5. Dzisiaj otrzymałem info o gotowym G20 318i do odbioru. Z ciekawości (śledząc forum) zapytałem o aktualne rabaty. Dealer powiedział ze już tak wysokiego rabatowania nie ma. Uważam ze 16,5% to i tak duży rabat. 16,5 % to nawet w tych "dziwnych" czasach powiedzmy średni rabat Ktoś tu chyba już wspomniał że przez niższą politykę rabatową chcą obniżyć popyt który jest teraz bardzo duży a problem z dostępem do części też bardzo duży :mad2: Może zostawiają sobie coś na dodanie w przypadku opóźnień aczkolwiek dają do podpisania aneksy że klient został poinformowany o opóźnieniach itd.Tak jak pisałem na Otomoto na 330i 7% teraz dwa miechy temu było to 12% napewno jest jeszcze coś do ugrania ale tendencja spadkowa.
  6. Dzisiaj otrzymałem info o gotowym G20 318i do odbioru. Z ciekawości (śledząc forum) zapytałem o aktualne rabaty. Dealer powiedział ze już tak wysokiego rabatowania nie ma. Uważam ze 16,5% to i tak duży rabat. Na OTOMOTO na 330i rabaty na poziomie 7%.
  7. To tak szczerze! Przez te 4-5 lat użytkowania jakie poważne awarie mieliście? Diesel vs Benzyna. O wymianach całych silników już słyszałem. Jak tu nie brać repair inclusive.
  8. Nie wiem jak teraz ale przed tym cyrkiem z restrykcjami to koledzy tutaj na 318i 20% potrafili dostać. A pytałeś sprzedawce czy rabat uleganie zamianie jak zewnętrzne finansowanie? Może ubezpieczenie gratis tez przy zewnętrznym. A możesz napisać ile w % to jest to ,,promocyjne finansowanie,,?
  9. W app. ,,my BMW,, jest zarządzanie wentylacją postojową. Czy trzeba coś skonfigurować w aucie żeby zadziała?
  10. Podepnę się pod ten wątek. Co powiecie o felgach 17' do G20 na zimę? Źle to wygląda wizualnie? Macie jakieś foto? Sam myślałem o 18' ale znalazłem fajną ofertę na 17' i się zastanawiam teraz.
  11. Panowie co polecacie do pielęgnacji skóry w aucie?
  12. Zamiast 330i można ewentualnie spojrzeć w stronę A4 tym bardziej że jest w super cenie promocyjnej wersja A4 Limousine Black edition. Jest super wyposażona i ma cenę na poziomie 220 tys zł plus minus jakieś dodatki, ale ma już w sobie bardzo dużo. Ale zamiast 430i to A5 jest już słabe. Stary środek, z zewnątrz lekko odświeżone. Czekać trzeba na nowy model. Więc z alternatywami nie jest za wesoło. A masz jakiegoś linka do oferty , konfiguracji na A4 Black Edition?chętnie spojrze.
  13. Jak już wymieniać w ASO przy tych 2 tys. km to może doradzicie w którym serwisie najlepiej w Poznaniu albo WLKP można to zrobić za optymalną cenę i bez problemów? Mam 1600 km muszę sie powoli rozglądać. Mam swój typ ale zawsze warto posłuchać doświadczonych kolegów.
  14. Radyshaw odpowiedział(a) na szuwarks temat w G20, G21, G80, G81
    Korzystaliscie może z opcji w ubezpieczeniu ''Równa droga''? Przytarłem ostatnio flegę tak na 2 x 0.5 cm i przytarłem oponę , scięty rant opony. Wsumie to gdybym nie mył to ciężko zauważyć.
  15. Tydzień temu odebrałem auto handlowiec sprawdził czy jest otwieranie klapy nogą i jest! Ale za nic nie mogę powtórzyć tego ruchu. Proszę o krótki opis może jakiś link do instrukcji walczymy z żoną już cały tydzień pod marketem. :mad2: :)
  16. Radyshaw odpowiedział(a) na szuwarks temat w G20, G21, G80, G81
    Ja dostałem ofertę na 3.1%, była taka już w grudniu kiedy zamawiałem.
  17. Ja miałem Kod 048Z i mogę potwierdzić że brak regulacji boczków u pasażera.
  18. Ceramika na felgi? Co powiecie?
  19. Pewnie to pytanie już było ale muszę je zadać przpepraszam! :) Wymieniać olej po 2 tys. czy poczekać do 10-12 tys? Wymieniał ktoś później 10-12 tys.i miał wgląd na olej czy dużo opiłków jest itd.? Przy odbiorze 30i jak wspomniałem o interwale 30 tys. to handlowiec powiedział że i tak przyjadę wcześniej bo ten silnik lubi sobie ''wypić''. Mieliście taką sytuację?
  20. ja zamówiłem 430i (konf ok 290k) w kwietniu i max co wywalczyłem to 12,25% i 1000zł na zakup akcesorii w salonie. Wysyłałeś i negocjowałeś tylko z jednym salonem te 12.25% na 430i? Jak masz jeszcze inne oferty rabatowe to napisz proszę. A co z brokerem? Masz jakieś info?
  21. @ tutegotamtego a jaką ceramikę bedziesz nakładał? Masz już coś wybranego? Mi zaproponowano FX Protect Evolution 9H. Może ktoś z kolegów ma już ją położoną to proszę o parę słów komentarza. W specyfikacji wyczytałem że można ją kłaść na folię. Wsumię folię mam z połyskiem jak położe ceramikę na nią to nie za dużo tego ''połysku'' bedzie :mrgreen:? Rozumiem że łatwiej bedzie też zmywać zabrudzenia z elementów ''ofoliowanych'' z ceramiką? Sama folia łapie dużo zabrudzueń? Ktoś poleca inną? Choć pewnie tyle opinii ile produktów na rynku , szukuję się nowy wątek :D
  22. Widzę że elementy restrykcyjne są w konfiguratorze ograniczane przez wersje silnika i extra dopłaty. ,,Może ktoś nie kupi,, w takim przypadku i problem wysokiego popytu vs brak części rozwiązany. Rabaty pewnie też mniejsze. 245 km w 430i. Dzieję się! :mad2:
  23. Jaki silnik, co miałeś z restrykcji?A kontakt z BMW Polska handlowiec zaproponował? Kierownik sprzedaży, Dyrektor salonu? Co to za salon?
  24. Radyshaw odpowiedział(a) na szuwarks temat w G20, G21, G80, G81
    Czy GAP jeśli się zdecyduje muszę wykupić praktycznie od razu przy odbiorze auta czy mogę wykupić tą polisę po np. 3-4 miesiącach od odbioru? A jak mam gwarancję fakturową AC w pierwszym roku to mogę dokupić po tym czasie?
  25. Czy u brokera opóźnienia to też 5-6 miesięcy czy dłużej?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.