Witam też mam ten problem że niemam iskry I też jechałem stopila mi się cewka kupiłem drugą I niema iskry na żadnej z cewek patrzyłem bezpiecznik i nic nie znalazłem tam przy kopię powinno być 5 bezpiecznikow umnie niema żadnego ktoś wie gdzie dalej szukać??
Witam mam ten sam problem tylko umnie niema tych bezpiecznikow WGL. Miejsce jest bezpiecznikow brak? Samochód chodził spaliła się cewka A iskry już niema na żadnej co mogło się zepsuć??
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.