Treść opublikowana przez dave pooll
-
Bluetooth połączenie z telefonem Problem
Tak, dokładnie to ! Po ponownym włączeniu auta, książka kontaktów powinna już być dostępna z kierownicy i widoczna na radiu lub nawigacji.
-
Bluetooth połączenie z telefonem Problem
Musisz udostępnić książkę kontaktów z poziomu telefonu wchodząc we własciwości bluetooth jak się już połączysz.
-
Delikatnie stukanie w tylnym lewym kole
U mnie to słychać delikatne puknięcie też przy mocnym bujaniu budą jak auto stoi. Nie przy każdym bujnięciu ale raz na jakiś czas. Wczoraj patrzyłem to nawet mam sparciają tą niby osłonę z pianki na amorze, pękła w połowie i widac amor. Stąd zakładam, że użytkowość amorów i gumy nad amorem dobiegła końca, ale jeszcze pojadę na inne trzepaki i dac znac, co i jak. Pozdro
-
Delikatnie stukanie w tylnym lewym kole
WItam, ostatnimi czasy, coś zaczęło mi stukać w lewym tylnym kole, ale nie zawsze, szczególnie przy mocnym skręcie w lewo, albo na nierównościach, przy przejechaniu przez próg zwalniający. Dzisiaj byłem na trzepakach i okazało się , że osłonka od amortyzatora niby uderza amortyzator i stąd to głuche puknięcie. Gościu nadmienił też, że to mogą byc amortyzatory, ze mimo iż jest dobry, to puka w środku, no i mowił, też o górnej gumie, że to też od razu wymienić. Przy dotknięciu amora jak pracuje czuć rzeczywiście delikatnie puknięcie, ale nie słychać tego. Jak wymiana amorów to wiadomo, że dwa od razu. Miał może ktoś kiedyś podobną sytuację? Co o tym myślicie ? Da się coś zrobić z tą osłonką ? Czy ona powinna opierać się o amor ? No i rzecz jasna jakie amorki polecacie ? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam, P.S Autko ma najechane 190 tys. niby ;P
-
Wskaźnik temperatury X3 e83
Witam, jestem właśnie po wymianie dwóch termostatów, oba były u mnie zepsute. Dzisiejsza temp. na zewnątrz (-3). Po 2,5 km przy obrotach około 2 tys. obr. i spokojnej jeździe wskaźnik temp. na pierwszej kresce na niebieskim polem. Po ok. 5 km autko pokazuje ok. 80 stopni, ale wtedy już wjeżdzam do miasta. Reasumując po ok. 15 min od startu i przejechaniu 7 km, wskazówka stoi centralnie pionowo. Tyle ode mnie, pozdrawiam.
-
Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego
auto z 2007 r. po lifcie, telefon xiaomi redmi note 8t. Wszystko sparowane bezproblemowo i widoczną książką kontaktów w radiu (nie mam nawigacji). Super to działa.
-
Bluetooth
Witam, jestem własnie po sparowaniu redmi note 8T z autkiem :) Betkę mam od września, ale nagadali mi, że to stare auto i na pewno nie połączy się z nowym tel. , zatem nawet nie próbowałem. Ale wczoraj coś mnie tknęło i spróbowałem no i udało się. Wszystko zrobiłem wg metody użytkownika debee. Wszystko super zagrało. Może komuś sie przyda podpowiedz, żeby był widoczna osoba, która dzwoni, trzeba udostępnić książkę z pozycji telefonu, nastepnie zgasic auto i ponownie uruchomic, strzałkami przesuwa się pozycje kontaktów. Jeszcze zastanawiam się czy da się przyporządkować cyfry do konkretnych kontaktów i dzwonić z pozycji radia, naciskajac odpowiednią cyfrę, nie lecac po kolei wszystkich kontaktów :) Bo z kierownicy tez da sie dzwonić :) Autko z 2007 r. po lifcie :) Pozdrawiam wszystkich.
-
Porysowana przednia szyba
Dzięki za rady :) nawet nie pomyślałem o tym, żeby samemu się za to wziąć :)
-
Porysowana przednia szyba
Witam, ostatnio zauważyłem, że wycieraczka porysowała mi szybę w 3 miejscach o wym. 2x2 cm ( trzy takie kwadraty), przy samym słupku przednim od strony kierowcy (pozycja jak wycieraczka kończy swój bieg). Nawet nie wiem, kiedy to się stało. Wydaje mi się, że to z powodu plastików przy wycieraczce i luzów. Ale do sedna, czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, czy da się z tym cos zrobić? Nie są to jakieś głębokie rysy, ale strasznie denerwujące :) Czy tylko wchodzi w grę wymiana szyby na nową ? Z góry dziękuje wszystkim za poradę.
-
X 3 e 83 jakie oznaczenia felg
Od siebie mogę polecić Kleber Krisalp Hp3 SUV, oponki mają super parametry, cichutkie i w bardzo przystępnej cenie, a jak sprawdzą się w zimie, zobaczymy, o ile zima w ogóle będzie :)
-
X 3 e 83 jakie oznaczenia felg
Ja mam seryjne 8x17 et 46 i ostatnio założyłem zimowe opony 215/60, a byly wielosezonowe 235/55. Osobiście wydaje mi się, ze te 215 lepiej by wyglądały na 7,5 calowej :) Ale nie wygląda to źle. Też bede kupował drugie felgi i na pewno bede brał takie jak mam obecnie, ale oczywiscie bardziej atrakcyjny model, choć z tego, co zauważylem, to znalezienie takich felg z takim et, nie jest wcale takie proste :)
-
Twarde zawieszenie
ja teraz miałem założone opony r.17 245/55 wielosezonowe i na zime założyłem r. 17 215/60 i w sumie żadnej rożnicy nie odczuwam. Ale fakt jest, że autko jest dość twarde :) lato raczej tez będe preferowal profil 235/55.
-
Twarde zawieszenie
Z tego, co wiem, to opony o tym rozmiarze nie są dedykowane do tego autka :)
-
2.0 d 150 km Odpala i gaśnie po nocy
Wielkie dzięki chłopaki ! też uważam, że jest nieszczelność w układzie paliwowym, ale ciężko to w ogóle znaleźć, nie ma gdzie nawet na kanał pojechać, żeby coś podpatrzeć, tułam sie po mechanikach, juz do 3 będę jechał ! istna tragedia, ale dzięki za pomoc, serio. Pozdrawiam
-
BMW X3 2.0 D 150KM e83 Problem z odpaleniem zaraz gaśnie
WItam, u mnie podobny problem, ale ciśnienie na listwie mieści się w normie tak usłyszałem od mechanika. Czy ktoś rozwiązał ten problem ?
-
2.0 d 150 km Odpala i gaśnie po nocy
Witam Wszystkich, zostałem niedawno nowym posiadaczem bmw x3. Ostatnio pojawił się problem przy odpalaniu przy dłuższym postoju (po nocy). Auto odpala i zaraz gaśnie, przy drugim odpaleniu już jest wszystko tak jak być powinno. Mechanik wymienił wszystkie filtry, oleje, ale problem był nadal. Po jakimś czasie znowu umówiłem się z mechanikiem, sprawdził ciśnienie na listwie, mówił, że jest wszystko ok, powyczyszczał styki, masę i przez dwa tygodnie był spokój. Po nocy odpalał normalnie. Teraz znowu pojawił się ten sam problem. Czy ktoś miał kiedyś podobny przypadek ? Co może być przyczyną, niby nie jest to uciążliwe, ale niezwykle denerwujące :) Z góry wszystkim dziękuję za pomoc, pozdrawiam !