Skocz do zawartości

pawelkrk23

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkrk23

  1. dzieki wielkie za info....aczkolwiek chodzilo mi o e46 ale to pewnie nie jest roznica wiec jeszcze raz dziekuje...
  2. witam Wszystkich serdecznie i mam pytanko...??jaka jest roznica - oczywiscie oprocz mocy-w siniku 2.5 litra w 323 a 325....????
  3. ok.....dzieki wielkie....sprawdze sobie ebaya i zobaczymy....
  4. dzieki za inf.....a co sadzisz w takim razie o kn - tylko tym drugiej generacji z oslona....??ten Twoj Hybrid bez problemow sie sprawuje...??zmiana brzmienia silnika jest zauwazalna...??
  5. pawelkrk23 opublikował(a) temat w E46
    Witam Wszystkich serdecznie....Mam pytanie....czy spotkal sie ktos kiedykolowiek z takim systemem...?? www.europerformance.co.uk/pages/product ... uct=505259 poniewaz mysle nad zalozeniem go do siebie do autka - chodzi mi tylko i wylacznie o zmiane brzmienia silnika - nie interesuje mnie zwiekszanie mocy...w gre wchodzi rowniez zestaw k&n drugiej generacji - tylko ze troszeczke zniechecaja mnie wszystkie opinie o stozkach....tak wiec co o tym sadzicie....z gory bardzo dziekuje za wszelkie info....pozdrawiam
  6. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    co do powodzi to....nie mam zielonego pojecia....ale z ta woda - to rzeczywiscie cos w tym jest poniewaz w sumie progi bierze dokladnie w tym samym miejscu z jednej jak rowniez z drugiej strony....co do malowania to tak jak wspomnialem juz wczesniej autko mjialo lekkiego dzwona w prawy tyl i bylo cale malowane - nie za mojej kadencji - ale do takich wnioskow doszlismy z lakiernikiem, natomiast progi wygladaja jakby ktos pomyslal - "a po co je malowac, zalozy sie listwy i nic nie bedzie widac"...ale nie ma sie co lamac - srodki dzisiaj zakupione wiec juz jutro cos bedzie trzeba zrobic...bardzo dziekuje za wszystkie odp oraz info....pozdrawiam
  7. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    dziekuje bardzo za wszelkie informacje....tylko jedno mnie dziwi....kilku blacharzy i lakiernikow ogladalo to autko....dokladnie i opinia byla ze autko jest oki....mialo delikatnego dzwona ale jest dobrze zrobione - dzwon byl w prawy tyl takze nie wiem skad te progi....jeden lakiernik ktory ogladal powiedzial ze bylo cale malowane ale lakier wyglada bardzo ladnie - ale w sumie nie patrzyl na progi....osobiscie wydaje mi sie ze po tym dzwonie samochod byl caly malowany - tylko progi wygladaja tak jakby ktos o nich zapomnial - nawet nie sa czarne jak reszta auta - tylko biale - wyglada jak jakis podklad...po zalozeniu listew nic nie widac i dlatego ciezko bylo to wczesniej zauwazyc...bardzo dziekuje za odpowiedzi....pozdrawiam...
  8. pawelkrk23 opublikował(a) temat w E46
    witam wszystkich serdecznie....pisze poniewaz mam maly problem a mianowicie progi w mojej 323 coupe z 1999 r. Ok. 4 dni temu otwierajac drzwi samochodu zauwazylem na progu - samym rancie rdze sprawa sie pogorszyla gdy odsunalem delikatnie listwe jak rowniez zobaczylem pod spod autka by przyjzec sie progom no i niestety prawie na calej dlugosci sa one pokryte rdza....!!!!podobna sytuacja ma miejsce od strony pasazera i tutaj mam pytanko...czy orientuje sie ktos moze co moze byc tegoz przyczyna bo w kazdym badz razie nie jest to normalne zjawisko....!!!!z gory bardzo dziekuje za wszelkie informacje....a poza tym mam jeszcze pytanko odnosnie przekladni kierowniczej....czy bedziejakas roznica w przekladni wyciagnietej z anglika....????
  9. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    dzieki wielkie...jak cos kupie z pewnoscia sie odezwe...jeszcze raz dziekuje...
  10. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    a co koledzy sadza o tych dwoch samochodzikach... http://moto.allegro.pl/item259780113_bmw_coupe_zlote_full_full_full_opcja_.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3532962
  11. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    bardzo dziekuje koledze za rozjasnienie sytuacji...ten wybor to bedzie"ciezki orzech do zgryzienia" no ale zobaczymy...jeszcze raz dziekuje za wszelkie info...
  12. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    link przeczytam a co do m3 to dzieki ale wole pozostac przy moim wyborze...:)330d coupe - w sumie interesujaca opcja...ale ciagle zastanawia mnie "jednak"320 coupe...
  13. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    wielkie dzieki...co do 330d to w sumie kwestia do zastanowienia...a jak wypada 320 coupe ze spalaniem...??
  14. pawelkrk23 odpowiedział(a) na pawelkrk23 temat w E46
    co do pieniedzy to max chce przeznaczyc 45 tys. natomiast ktory sie podoba??...obydwa i to jest problem...coupe - autko z charakterem natomiast to drugie - fajny silniczek no i diesel jakby nie bylo...boje sie troche spalania w coupe...
  15. pawelkrk23 opublikował(a) temat w E46
    witam wszystkich serdecznie...jak na razie nie jestem jeszcze posiadaczem bmw ale mysle o zakupie w przyszlym tygodniu...interesuja mnie tylko i wylacznie dwa modele - 320 coupe rocznik 2000/2001 oraz 330d rowniez z tego roku...i wlasnie z tym jest zwiazane moje pytanie....co sadzicie o tych dwoch modelach lub po prostu ktory wybrac...z gory bardzo dziekuje za wszelkie informacje...pozdrawiam
  16. witam wszystkich...jeszcze posiadaczem bmw nie jestem ale to tylko kwestia tygodnia...:)pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.