Treść opublikowana przez ZbojMadej
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
Podbije jeszcze, popatrzyłem na tabelkę z pierwszego posta i wydaje mi się, że mogę założyć 235/45/17 nawet na szerszą felgę z tyłu. Jeśli jestem w błędzie dajcie znać.
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
też podejrzewam, że na tyle są szersze, będę wiedział dokładnie w tygodniu jak jest. Problem jest taki, że nie mogę nigdzie znaleźć 255/40/17 allseason :(
-
odpowiedz na pytanie 'jaka szerokosc opon do felgi'
hej, mam założone felgi styling 66, auto jak w moim opisie. Obecnie założone są 235/45/17 na przód i 255/40/17 na tył. Chce wrzucić na auto opony całoroczne i nie ma nigdzie rozmiaru 255/40. Na co mogę to zmienić, czy rozmiar z przodu będzie pasował? Czy też da się wrzucić coś szerszego?
-
[E46] Pomocy MK3 spolszczenie + polska mapa CD
takie pytanie, pójdzie to na wersji JPN/US?
-
wyciek płynu chlodniczego
coś tam posyczało w okolicy zbiorniczka na płyn do wspomagania i poszła para, ale nie zbyt dużo i po jakichś 10 minutach była cisza i spokój. Trzeba będzie wszystkie węże posprawdzać. Auto wygląda jak nowe, ale druga strona medalu to właśnie takie kwiatki. Nic czekam do poniedziałku. Miał być tylko płyn do wspomagania i ogarnięcie węża, a będzie kosztowniejsza zabawa ;) Dzięki za odzew.
-
wyciek płynu chlodniczego
cześć, właśnie dotarła do mnie moja E39 525i z Japonii. Auto pracowało wczoraj z 20 minut na wolnych obrotach i wszystko było cacy. Żadnych wycieków, itd. Dziś wstawiłem je do garaży, zostawiałem uruchomiony silnik i zacząłem czyścić szybę. Po około 10 min, silnik sam zgasł. Okazało się, że wywaliło cały płyn chłodniczy. Wyciek jest centralnie pod chlodnicą. Auto jest całe, bezwypadkowe. Najprawdopodobniej ze starości poszedł przewód pod wpływem temperatury. Moje pytanie jest takie, muszę nim kawałek podjechać żeby laweta zabrała je do mechanika, czy dolać wody destylowanej, a jeżeli tak to ile, pełna pojemność układu, czyli 10l? Czy spokojnie podjechać te 100 metrów, silnik startuje i się kręci ;).
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
czyli coś dobrego 5w40?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
wątek jest tak długi... co zalać do E39 525i z przebiegiem 83 OOO km?
-
wymiana świateł przednich w e39
Chce je zmienić dla świętego spokoju, a nie ciągać się po diagnostach i tłumaczyć Policji. Lampy wyglądają bardzo dobrze jak na swój wiek (przynajmniej że zdjęć). Generalnie nie lubię półśrodków i kombinowania. Auto jest za ładne i za fajne, żeby coś w nim spieprzyć ;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
coś mi nie gra z numerkami, mogę prosić o zdekodowanie: wbana71020b612681. Dzięki
-
wymiana świateł przednich w e39
kierownica jest po ludzkiej stronie ;) to nie JDM, lampy tak jak w UK. Poza małymi tablicami reszta jest taka jak w wersji europejskiej. Madseason dzięki za podpowiedź, napiszę do nich. Pooglądałem trochę ofert i rzeczywiście najlepszą opcją się ori po regeneracji.
-
wymiana świateł przednich w e39
rozumiem, że zajmują się podmianką tzw. anglików? Jak to w Japonii, kierownik po lewej, ale lampy RHD.
-
wymiana świateł przednich w e39
tak polift, styczeń 2001 w mpaku
-
wymiana świateł przednich w e39
cześć, kupiłem właśnie E39 w Japonii i będę musiał zmienić w niej przednie światła. Auto nie ma xenonów. Chciałem was zapytać, jakie zamienniki polecacie, bawić się w nie, czy też szukać używanych ori? Zaznaczam, że na wrzuceniu xenonów mi nie zależy, nie ma ich w specyfikacji i niech tak zostanie. Dzięki za podpowiedzi. Podobnego tematu nie znalazłem na forum.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
WBADT41050G000109 wielkie dzięki za rozkodowanie :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
hej, wyposażenie mam rozkodowanie, może ktoś sprawdzić jaki silnik w niej siedzi, n czy m? WBANE71060CM00588 dzięki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
cześć, dwa numery: WBANA71000B610251 WBABO51010PK27775 dzięki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
cześć, wszystkie dekodery się wysypały. Czy możecie sprawdzić: WBAVB55030ND15223 dzięki pozdrawiam