Witam , pacjent X5. E53 4.4 V8 n62 , przy większej prędkości np w trasie miga check i pojawia się wypadanie zapłonu , ,, rozpoznawanie przerw w pracy silnika ,, , po mieście nie ma problemu dodam że jest gaz BRC czy ktoś miał podobny problem ?? ( Cewki i świece sprawdzane były )
Witam, jestem posiadaczem bmw x5 e53 i mam problem z nivo po wykasowaniu błędu i przejechaniu około 5km znów wywala blad niverugel inactive odczy z inpy czy ktoś wie co to za błąd??https://m.fotosik.pl/zdjecie/abd9c792b63462dc
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.