Witam wszystkich mam trzy problemy z moją BMW pierwszy to zapalił mi się blad alternatora ladowanie 14,2 drugi to inteligentny czujnik akumulatora samochod odpala jeździ i nic się nie dzieje proszę dajcie znać co moze byc przyczyna tych błędów
Witam posiadam bmw e60 520D mam problem samochod zbiera się dobrze tylko jadę powoli za innym autem i dodam gazu troche to się przymula i delikatnie szapnie i dopiero jedzie pisze na forum że o dolocie o przepływie
17 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.