Witam Was drodzy forumowicze. Piszę ten temat ponieważ słabo jestem obeznany w temacie serwisu BMW np e46 czy e39 z silnikami m52 i m54. Dlatego moje pytanie kieruję do użytkowników którzy przesiadali się z mniejszych na większe silniki lub na odwrót. Czy poza spalaniem i ubezpieczeniem wychodzi drożej np wymiana klocków czy też zawieszenia? Czy takie 2.0 dużo tańsze ma części niż takie 2.5 czy większy? Proszę o odpowiedzi tylko chętnych do udzielenia mi takiej informacji. Pozdrawiam Paweł właściciel rdzewiejącej omegi.