F46 Aktualnie przebieg 136 tys. Wszystkie usterki usunięte. 150KM profesjonalnie podniesione na 186 KM 400NM, automat spalanie 7,8 - 8,9 (zima) miasto. Niestety dalej dużo.
Oczywiście auto miało kilka problemów. Najważniejsze przeciek w czujniku ciśnienia paliwa na wiązkę. Błędne działanie spowodowało uszkodzenie kolektora. Koszt naprawy w sumie 5 tys. (nie ma zamienników). Przebieg 120 tys. Silniki porażka. :duh:
To i ja dodam coś od siebie. Zima zdecydowanie napęd przód niż tył! Był Jaguar, Chrysler 300c, X1, F20. Nigdy więcej.. Lato wygrywa tył. Wykonanie wersji M pakiet w F46 jest super. Według mnie nie do porównania z ciasnotą 1ki. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.. :)
Podpinam się pod temat F46 218d 150KM przeb. 125 tys. automat spalanie w cyklu mieszanym (przewaga miasto) 9,6l/100 pokazuje. Dodam że jeżdżę w miarę delikatnie. Porównując do X1 E84 190KM manual 7,5l/100 miałem. (8l przy butowaniu max.) Może coś z autkiem nie tak?
F20/21 218d. 2012r. Awaryjne światła są sprawne. Migacz w lewym lusterku nie świeci. Czy ktoś ma jakieś pomysły bez podłączenia kompa? Wcześniej zdarzało mu się przerywać.
Dokładnie tak. Oryginalne radio bussines posiada inne ułożenie i mocowanie. Trzeba wymieniać ramki, a także wycinać dziurę w kokpicie. Może ma ktoś praktyczny sposób na montaż?
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.