Treść opublikowana przez kapalek
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża czy może być tak, że wnętrze jest mocniej zużyte niz diesel z 200000 na liczniku a w rzeczywistości jest przebieg w okolicach 100000 (mam na myśli np eksploatację po mieście) czy przycisk start stop może się tak wytrzeć, że literki sa już lekko "rozmyte" a wierzchnia skóra z gałki m-pakiet "zniknęła". Widzieliście takie auta?
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażksiążka jest ale prowadzona do 20tys. później to już można gdybać co się działo. Czyli w Waszej ocenie przebieg niewiarygodny?
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmożecie napisać czy po zdjęciach (szczególnie z tego starszego ogłoszenia) przebieg na poziomie 99tys jest oryginalny? felgi to na bank nie jest wzór 194 ani żadna inna oryginalna felga BMW (takiego wzoru w 17 nie było). Gałeczka tez bez części obicia skórzanego i literki na przycisku startera juz lekko zatarte. Czy takie zużycie mogło powstać gdyby nawet auto głównie po mieście jeździło? Historia w BMW tylko do 20tys km bo tak długo było tam serwisowane (auto kupione w Polsce)
-
BMW 318d e91
Widzę, że auto jest ponownie na sprzedaż, te bbsy z pierwszych zdjęc są jeszcze?
-
Limitowana edycja > BMW 320SI E90 wszystko o silniku
Poszukaj na anglojęzycznych forach, jest trochę informacji i nawet są zdjęcia silnika po ukruszeniu się gładzi cylindra (alu wkład). Jak na tak małą liczbę wyprodukowanych egzemplarzy (2600) to informacji o wymianach silnika po kilkudziesięciu tysiącach km, problemach z ustawieniem zaworów, problemach z ustawieniem rozrządu jest dość sporo. A tak swoja drogą ten z Poznania (o którym zapewne piszesz) prezentuje się nieźle:). Dziwi fakt, że jeszcze tydzień temu wołali za to auto ponad 40tys. Też myślę właśnie o tym aucie, ale jednak w tym przypadku to duże ryzyko.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
możesz napisać jak się silnik sprawuje? tez myślę o si ale opinie ma różne (delikatnie powiedziane) jaki przebieg?(długaśny temat i nie znalazłęm informacji:)
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie prawa była wymieniana, i widać, że nie na nową, tez to własciciel potwierdził.
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhmm, sprzedający twierdzi, że nerki są seryjne. Mogły byc w innych modelch poza 330 wyposażonych w m-pakiet?
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający informował, że już wystawiał za więcej. Tak na marginesie to po tym ogłoszeniu widać co dają dobre zdjęcia.
-
e90 320i Poznań Wbava71060pr93924
kapalek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam, że zakładam już drugi wątek w tym tygodniu, ale zintensyfikowałem poszukiwania. Co możecie powiedzieć o tym aucie? http://allegro.pl/bmw-e90-320i-i3622503073.html Cena chyba adekwatna do rocznika. Widać, że ma nowy reflektor przedni (właściciel tego nie ukrywał) zatem całkowicie bezstłuczkowy nie jest. win: Wbava71060pr93924
-
e90 318i Poznań WBAVA51080VA63574
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw porównaniu z tymi na mobile.de to faktycznie za tanio. kolega Bandai z jakim silnikiem ma ta coupe?
-
e90 318i Poznań WBAVA51080VA63574
kapalek odpowiedział(a) na kapalek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękuję za rozkodowanie VINU. To można kupić taniej e90? nie widziałem w ogłoszeniach. Przebieg nie poraża jakoś bardzo. Wyposażenie jest jednak wyjątkowo biedne a w dodatku koła to stal i jeszcze oponach zimowych.
-
e90 318i Poznań WBAVA51080VA63574
kapalek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożecie coś powiedzieć na temat auta z tego ogłoszenia? ktoś z was je oglądał? jestem zainteresowany właśnie tym motorem, wyposażenie słabe, ale mi wystarcza vin: WBAVA51080VA63574 link: http://otomoto.pl/bmw-318-e90-318i-bezwypadek-top-stan-C30365201.html
-
e90 320i Gniezno z Francji, va36895
kapalek odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś z Was je oglądał może?
-
e90 320i Gniezno z Francji, va36895
kapalek odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzepraszam za odgrzewanie troche starego tematu, ale czy to to samo ogłoszenie?: http://otomoto.pl/bmw-320-gwarancja-gwarancja-gwaran-C30620913.html
-
Ksenony a pobór prądu
a czy w bmw e34 mozna było sobie zamówić fabryczne ksenony? wystepują auta z fabrycznym kseonnem?
-
silnik benzynowy 1.9 moc 104km?
czy byl taki silnik z taka moca jak w temacie w e46 po lifitngu w 2001r?
-
silnik 2,2 w bmw e46
autem jezdzil prezes:) kupione w polskim salonie i regularnie serwisowane. wnetrze nie wyglada na ten przebieg. ale od nowosci smigalo po polskich drogach to minus:(
-
silnik 2,2 w bmw e46
juz sie doszukalem na temat tego silnika. mozecie cos o nim powiedziec? jak sie spisuje itp? czy 180tys to duzo nakulane jak na ten motor?
-
silnik 2,2 w bmw e46
czy byl w bmw e46 montowany silnik benzyznowy o pojemnosci 2.2 litra? jesli tak to jakie sa jego parametry?
-
kupno e46 1.9, 2.0 benzyna
Witam szanownych uzytkonikow forum i aut BMW!! Mam pytanka. jestem na kupnie bmw e46 1.9 albo 2.0 benzyna który lepiej wybrac silnik? jakie sa roznice w spalaniu? na co zwrocic szczególna uwage przy zakupie modelu e46?