Witam dziś jadąc do pracy padł mi aku i auto po zatrzymaniu przerzuciło samo na P i nie dało się jechać dalej Laweta podlaczylem jupm packa i odpalił Podejrzewam alternator od 4 dni pokazywało niskie napięcie akumulatora Pytanie podejrzewam alternator padł będę go regenerował czy to dobry pomysł ? Czy po podłączeniu muszę skasować błędy kompem ? I czy regulator napięcia może zostać stary ? Bmw 520 d 2011 F10 Dziekuje