-
Tempomat nie działa. Potrzebna osoba znajaca sie na tym!!!
Witam. Mam mały problem z tempomatem po wymianie silnika i pakiety startowego( cas dde kluczyk) z bmw e82 120d 177KM 2008r przestal on prawidlowo dzialac. Mianowicie dziala wszystko tzn. zalacza sie manetki dzialaja ale tylko na 2 i 4 biegu na innych niestety albo zalaczy sie na chwile i rozlacza albo w ogole nie zadziala. Byl programowany cas i dde wyladowalo chyba na stole w celu zmiany numeru vin, w cas fa/vo jest dodane zgodne z wyposażeniem nie wiem jak dde sprawdzic. Nie robilem tego osobiscie. Osobiscie kodowalem tylko moduł cas zgodnie z tym ktory mialem poprzednio.
-
BMW 320D gasnący samochód
Dokładnie tak jak mówi kubaj123 sprawdź połączenia. U mnie przyczyna gaśnięcia auta był bezpiecznik zespolony ktory znajduje sie na klemie plusowej na akumulatorze. Auto gasło kiedy w padało w większe wibracje tzn. kiedy wjeżdżałem w drogę z większa ilością dziur nagle choinka na desce i gasło, później mozna bylo go odpalić ale do czasu aż całkowicie sie przepalił wtedy tylko holowanie do domu i szukanie usterki.
-
Tempomat nie dziala poprawnie. Działa tylko na 2 i 4 biegu.
Ktoś pomoże.
-
e90 problem z zapalniczką
Sprawdzone czy wszysto ma styk? Jak nie to trzeba cos spróbować moze na jednej z ładowarek rozebrać i przeciągnąć przewody wtedy bedzie mozna sprawdzic napiecie czy na niej jest. Oczywiście z zachowaniem szczególnej ostrożności zeby zwarcia nie zrobić.
-
Tempomat nie dziala poprawnie. Działa tylko na 2 i 4 biegu.
Manualna
-
Tempomat nie dziala poprawnie. Działa tylko na 2 i 4 biegu.
Tak bylo programowane cas i dde wyladowalo chyba na stole w celu zmiany numeru vin, w cas fa/vo jest dodane zgodne z wyposażeniem nie wiem jak dde sprawdzic. Nie robilem tego osobiscie. Osobiscie kodowalem tylko moduł cas zgodnie z tym ktory byl wczesniej.
-
Tempomat nie dziala poprawnie. Działa tylko na 2 i 4 biegu.
Witam. Mam mały problem z tempomatem po wymianie silnika i pakiety startowego( cas dde kluczyk) z bmw e82 120d 177KM 2008r przestal on prawidlowo dzialac. Mianowicie dziala wszystko tzn. zalacza sie manetki dzialaja ale tylko na 2 i 4 biegu na innych niestety albo zalaczy sie na chwile i rozlacza albo w ogole nie zadziala. Nastepnie zauważyłem ze nie moge kasowac inspekcji klockow w inpie nie ma nawet takiej opcji.