Witam, mam kilka pytań dotyczących e90 320d ED 163km 2011r. 1. Nie pojawia się mi błąd gdy skończy się płyn do spryskiwaczy (błąd pojawia się w momencie gdy doleje płynu i po jakimś czasie znika). Ktoś wie czym może to być spowodowane? 2. Pytanie teoretyczne jakie największe felgi i opony mogę założyć, żeby nie mieć żadnych problemów? 3. Nie działają mi zapalniczki jak główna tak i ta znajdująca się w podłokietniku. Obie się świecą lecz po włożeniu ładowarki (testowałem 4 ładowarki) nie ma żadnej reakcji. Ktoś jakiś pomysł co może być nie tak? Z góry dzięki za pomoc :)