Cześć, mam problem z moim bmw, a mianowicie podczas przyspieszania odczuwalne są delikatne szarpnięcia. Wygląda to tak: jade np na 2 biegu, wrzucam 3, wciskam gaz w podloge, samochod zaczyna przyspieszac, ale troche mułowato, po chwili czuc takie szarpnięcie i nagle jakby dostawal dodatkowej mocy i przyspiesza lepiej, dzieje sie tak na kazdym biegu, jednak na wyzszych biegach te szarpnięcia są troche lzejsze. Dodam, ze nie ma roznicy czy jade na benzunie czy na gazie. Wie ktoś co moze byc przyczyną takiego zachowania?