Witam, u mnie takze rdzewieje tylnia klapa, ale co ciekawe tylko ta czesc, w ktorej znajduje sie spryskiwacz. I mam 2 teorie na ten temat: - wine ponosi spryskiwacz, bo po jego uzyciu odkapuje plyn i powoduje korozje od wewnatrz. - brak zaslepki do spryskiwacza (pewnie ktos wczesniej zwina, bo gdy kupilem samochod juz jej nie bylo) i gdy pada deszcz to woda dostaje sie do wnetrza klapy. Reszta klapy bagaznika jest w miare ok, tylko ta prawa dolna czesc mnie denerwuje. Pozdrawiam.