Chłopaki postaram się objaśnić jaśniej. Centralny działa,pilot również działa do momentu kiedy odpalę zapłon w aucie. Po zgaszeniu auta centralny z pilota nie reaguje zupełnie. Gdy zakoduje od nowa w stacyjce, pilot znów steruje centralnym zamkiem do momentu włożenia kluczyka do stacyjki i odpalenia auta. Po zgaszeniu znów nie ma reakcji z pilota. Chyba prościej już nie umiem jak tego nie zrozumiecie to nagram video.