Skocz do zawartości

zygii

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zygii

  1. Wszystko możliwe, zawsze sam mogę pojechać po odbiór do Niemiec ...choć zakładam, że termin dostawy determinuje umowa leasingu 15-04 :) A tak na poważnie, jak widzę, jak sprzedawcy podaje nie rzetelne dane co do min. terminów dostaw ...to swojego (polecanego do kumpla) powinienem "uściskać" :D Dam dam znać :cool2:
  2. No to slabo bo zamowilem zawieszenie „standard”, ... a sprzedawcy powtarzali jak mantra, ze wersja ze sportowym zawieszeniem (nie M40) jest zbyt „twarda”, a nigdzie nie moglem znalezc samochodu z pakietem sportowym. Na niemieckim forum istotnie pisali, ze niektore samochody plywaly powyzej 180km/h, uzytkownicy zglaszali sie do autoryzowanych serwisow i po drobnych korektach w zbieznosci (zawezenie tolerancji zbieznosci) zgodnie z instrukcja serwisowa problem ustepowal ....
  3. Mariusz3636, Musza „uzbierac” pelen statek, o ile dobrze pamietam ok 435 samochodow. Czas z jakim sie spotkalem w przypadku samochodu kolegi z ktorym razem zamawialismy X3 to dostawa „by Road” 13.02 a rejestracja na statku 01.03.2019 ...więc cierpliwosci zycze :D Milo miec swiadomosc, ze samochod juz zostal wyprodukowany i wiemy gdzie jest :) Moj dzisiaj dotarl do Bremehaven ! Ciekawe ile zajmie transport do PL.
  4. Rozumiem, ze byles przekonany ze Twoja X3 bedzie wyprodukowana w usa a tu RPA :) A to jest nowa fabryka (zburzyli stara i w jej miejsce postawli nowa) ...wedlug mojej wiedzy X4, Nowa X5 i X3 (wersje „M” )sa produkowane w USA. Akurat fabryka RPA nie budzi watpliwosci co do jakosci ...fabryka z tradycjami :roll:
  5. Wedlug strony mdecoder.com samochod nie zostal jeszcze wyprodukowany ! (dziwne bo zamowienie zlozone na poczatku lutego .... Jak może plynac jak vin sie nie wyswietla .... (chyba, zw vin bledny).
  6. W umowie leasingu termin dostawy do 15.04.2019r więc zakładam, że zostanie dotrzymany :?: :?: Statek dziś cumuje w Emden i zakładam, że musi jeszcze dotrzeć do bremerhaven, skąd zostanie przetransportowany do Polski. Bedę informował na bieżąco ... :D
  7. A możesz napisać jakie wersje silnikowe i z jakim zawieszeniem testowałeś ?
  8. Pewnie tak, powinna pojawić się informacja jak niżej ...sam transport pociągiem trwa kilka dobrych dni "Arrival at Port by Rail" ...mój dziś jest dopiero w EMDEN Cars handled at Durban RoRo VIN Operation Tally Time Vessel Name Voyage Carrier Carrier Registration WBATR55010NDxxxx Arrival at Port by Rail 20-FEB-2019 10:58 - - - - WBATR55010NDxxxx Left the Port by Ship 28-FEB-2019 20:09 GLOVIS SPIRIT 033 - -
  9. Cześć ! Czy masz już VIN ? Kiedy zamawiałeś ...ja miałem zamówienie z końcem stycznia 2019, produkcja 12 lutego 2019, szczegóły poniżej (jeśli masz VIN); Potwierdzenie czy była i kiedy produkcja: https://www.mdecoder.com/ Transport: Wchodzimy na stronę i podajemy nr VIN auta w polu CARS VIN: http://41.160.4.58:8080/apex/f?p=102:11:::NO::: Na dole strony pojawia się nazwa statku np. GLOVIS SPIRIT Kopiujemy i wprowadzamy nazwę na stronie jak poniższe w pole Search Mamy statek i możemy klikną "Route Forecast" pomniejszyć mape ..... https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:-14.5/centery:12.0/zoom:5 Uwaga: statek po wypłynięciu z RPA ma 3-4 postojów (Portugalia, Belgia, Emdem Niemcy itp) Mam nadzieje, że pomogłem :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.