Koledzy może nie do końca w temacie ale mam kilka pytań odnośnie grzanych foteli. Seryjnie auto wyposażone mam jedynie w DSC. Jakiś czas temu fotele zostały obszyte skórą i przy okazji dołożono do nich maty grzewcze. Kupiłem też panel z przyciskami do obsługi funkcji podgrzewania ale jak widzę chyba nie będzie działał prawidłowo gdyż przycisk w nim to ASC kompletnie nie zwróciłem na to uwagi przy zakupie mój duży błąd.... teraz pytania ;) 1. rozumiem, że podstawą będzie nabycie panelu z przyciskiem DSC ten, który mam nie podejdzie ? 2. być może lamerskie pytanie zielony jestem w kwestii elektroniki... z tego tematu rozumiem, iż nie jest to niestety plug and play [mając panel nie wystarczy wpiąć wtyczki trzeba coś przerobić na podstawie schematu [by działało grzanie i DSC] ? 3. gdzie zdobyć i ew za ile ;) wiązki przewodów łączącą fotele z panelem ? [kluczowy punkt ;)] mam nadzieję, że ręce Wam nie opadną po przeczytaniu w/w pytań :D liczę na Waszą pomoc ;) pozdrawiam