Treść opublikowana przez djtomas
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
A jak z temperaturą oleju? 116i nie ma tego wymiennika ciepła co 118i. Podpowiedzcie jakie macie temp max po programie w 116i.
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Jaki pierwszy krok trzeba uczynić jeżeli chce się podnieść moc powyżej stage 1? Zmiana intercoolera? Czy może lepiej zainwestować w downpipe? A może jedno bez drugiego nie ma sensu? Zakładam, że stage 1 to 210KM z silnika 116i. A docelowo chciałbym 230KM.
-
Jaki silnik do e90?
3.0 258KM na pośrednim wtrysku nie było w nadwoziu Coupe którego szukam :(
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Witam, Podpowie ktoś na co oprócz kodów usterek można rzucić okiem łącząc się apką z samochodem oglądanym przed zakupem? Konkretnie silnik PB, N52B25 rok 06-07.
-
Jaki silnik do e90?
Nie lepiej n52b28 lub b30 ??? Problem z głowy... Nie chcę auta z USA i nie chcę wersji 3,0 218KM z bezpośrednim wtryskiem (padające wtryski). Pozostaje mi 2,5 215KM na pośrednim (może wpadnie LPG jak auto spodoba mi się i zostanie na dłużej).
-
Jaki silnik do e90?
Na zimnym czy rozgrzanym? Przegazówka na czerwone pole?
-
Jaki silnik do e90?
Szukam trójki z silnikiem N52B25. Jak można podczas oględzin auta przed zakupem sprawdzić czy bierze znaczne ilości oleju? Zakładam, że do 2l / 10000km jest dopuszczalne. Znaczny osad na końcówce tłumika? Analiza spalin?
-
Ile pali twoja bemka
Na jakich gratach złożone LPG?
-
E87 130i, Busko-Zdrój, WBAUF91020PS79233
djtomas odpowiedział(a) na djtomas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLPG nie jest koniecznością, jedynie miły dodatek. Tu instalację zakładał poprzedni właściciel. Nie skupiam się jedynie na BMW 130, biorę pod uwagę i inne hothatche.
-
E87 130i, Busko-Zdrój, WBAUF91020PS79233
djtomas odpowiedział(a) na djtomas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażinteresuje mnie bo mieści się w moim budżecie na mocnego kompakta i jest 200km ode mnie, a nie np. 400-600 Co do ceny to jest jeszcze druga https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-1-130-i-gaz-klima-CID5-IDyI55g.html, ale bieda wersja w środku. Często te za 34-36k zł też są ulepami dlatego jakoś bardzo mnie nie odstrasza oferta.
-
E87 130i, Busko-Zdrój, WBAUF91020PS79233
djtomas opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Interesuje mnie BMW 130i z tego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-e87-280-km-m-pakiet-sportsize-lpg-brc-130i-pocisk-ID6BFTOx.html Po rozkodowaniu VINu widzę, że zderzaki i felgi nie oryginalne. Kraj pochodzenia Francja, pewnie sprowadzona bita. Reszta chyba ok, jeżeli nie to proszę poprawcie mnie. S1CAA Selection of COP relevant vehicles S2KCA BMW light alloy wheel, V-spoke 141 S320A Deleted, model lettering S321A Exterior parts in vehicle color S339A Shadow-Line S411A Window lifts,electric,front/rear S428A Warning triangle and first aid kit S473A Armrest front S481A Sports seat S4AGA Interior trim finishers Titanium matt S520A Fog lights S521A Rain sensor S534A Automatic air conditioning S540A Cruise control S548A Kilometer-calibrated speedometer S662A Radio BMW Business CD S710A M leather steering wheel S854A Language version French S863A Retailer Directory Europe S881A On-board vehicle literature French S8S3A Automatic locking when driving off S8SPA Control unit COP Dzwoniłem do właściciela i dwie rzeczy są podejrzane. Autem jeździ 4 miesiące i sprzedaje. Druga to, że odkupił od poprzedniego właściciela jako uszkodzone. Okazało się, że problemem była elektryczna pompa wody. Pytanie czy ktoś nie przegrzał tego silnika? Jak to można sprawdzić? Test spalin w układzie chłodniczym?