Czołem, Przymierzam się do kupna E39, budżet około 25k, max do 30k. Celuję w benzynę 2.5, 2.8 albo 3.0 jako bazę pod LPG (lub już z założonym LPG). Koniecznie automat i koniecznie w full skórze ;) Mam dwa pytania 1. Na jakie koszty przy pakiecie startowym się nastawić i co w nim zrobić? Oczywiście nie mówię tutaj o takich podstawach jak olej i filtry, rozrząd i olej w skrzyni. Rozumiem, że standardem są problemy z pompą paliwa, termostatem (?) 2. Czy lepiej kupić droższe za 20+k czy tańsze za ok. 15k i różnicę w cenie włożyć w serwis początkowy?