Jak w E34 zdjęć górną cześć deski?? Ogólnie mi chodzi jak dojśc do wentylatora nawiewu ponieważ pewien czas temu jechałem po bardzo dziurawej drodze i nagle wentylator zaczoł o cos obcierać i z czas aż sie zatrzymywać teraz nie działa juz wogule i przydałoby sie to naprawic bo ani klimy ani grzania jak sie rozbierze bok czyli tam gdzie schowek to mozna dojsc do filtra i lekko śrubokretem dotknąć wentylatora wtedy działa