Skocz do zawartości

jochal

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jochal

  1. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    To sie stalo chyba 2-3 razy?
  2. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    To jest BMW E46 320d 1999 r. A poza wszystko dziala jak nalezy.
  3. jochal opublikował(a) temat w E46
    Witam. Mam taki problem, a wlasciwie zdazylo sie to 2 razy. Otoz, wsiadam do samochodu (po calonocnym postoju) silnik zimny przekrecam kluczyk a tu nagle: temperatura pokazuje max, swieci sie kontrolka trakcji, oraz wykrzyknik. Krece rozrusznikiem i nic bo komputer go odciol. Po wyciagnieciu kluczyka i odczekaniu paru chwil znowu przekrecam kluczyk i wszystko wrocilo do normy. Co to moglo byc? Moze ktos wie co nalezy zrobic? Dziekuje i pozdrawiam.
  4. jochal opublikował(a) temat w E46
    Witam. Mam pytanie związane z wszelakiego rodzaju dodatkami do paliwa. Czy, zimą do paliwa (oleju napędowego - BMW E46 320d 1999 r.) wlewa się jakiś uszlachetniacz? Jeśli tak to jaki i ile? Dziękuję i pozdrawiam.
  5. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    Płynu chłodniczego do BMW E46 320d wchodzi 7 litrów, byłem i sprawdziłem tą informacje, ale jak chcesz to sobie sprawdz przez neta: http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi wpisz w okienko 7 oststnich znaków numeru nadwozia twojego auta i wszystk bedziesz wiedział. Pozdrawiam
  6. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    mogl by mi ktos przyblizyc dokladnie gdzie znajde korek spustu plynu chlodniczego z bloku silnika? Dziekuje.
  7. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    Wie ktos moze gdzie jest korek spustowy z bloku silnika?
  8. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    Wiem, ze trzeba rozgrzac silnik do temperatury roboczej, wtedy otworzy sie blok i powinno wyplynoc wszystko czyli 7 litrow. :)
  9. jochal opublikował(a) temat w E46
    Mam pytanie związane z wymianą płynu chłodniczego. BMW E46 320d 1999r. sedan. Czy w układzie chłodzenia silnika jest jakis korek spustowy płynu chłodniczego? Czy układ chłodniczy w tym aucie odpowietrzy sie sam czy trezba to zrobić ręcznie? Dziękuję i pozdrawiam.
  10. jochal odpowiedział(a) na jochal temat w E46
    Skrzynia w tym aucie jest manualna.
  11. jochal opublikował(a) temat w E46
    Mam pytanie zwiazane z wymiana oleju w skrzyni biegow BMW E46 320D. Gdzie jest korek spustowy i wlewowy oleju? Dziekuje i pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.