Skocz do zawartości

RobaQ

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak sobie mysle ze 3-4h na podnosniku nie powinno jej zaszkodzic ... bo przed wymiana wszystko bylo ok (wymiane spowodowana byla telepaniem kierownicy i biciem pedalu hamulca ... co jak doczytalem moglo byc spowodowane padnietymi tarczami i te objawy ustapile ale .... ) ... domyslam sie ze zaszkodzilo rozpiecie ukladu ... tylko w ktorym momencie mogli panowie powalic sprawe ... ?
  2. ... no wlasnie niby wyglada na zapowietrzenie ... ale panowie rozbierali przy mnie jeszcze raz calosc i skladali, sprawdzali i odpowietrzali .... kleli na czym swiat stoi ze nic podobnego wczesniej nie widzieli :) .... oczywiscie auto zostalo na kolejny dzien wiec moze cos wydumaja ... sprezyny sa oryginalne ... autko jest kombi wiec sa pewnie od komb:) ...
  3. Witam wszystkich ... pozwolilem sobie na zalozenie nowego tematu ... bo siedze czytam i nic ... sprawa wyglada tak 530D kombi rok 1999: wymienione tarcze i klocki komplet ATE x4 (z przodu ATE Power disc), nowe czujniki przod i tyl, dodatkowo tez amorki tez komplet (4) (ale to chyba nie powinno miec wplywu na reszte dziwnego zachowania) .. calosc wykonana w wrsztacie ... podobno dobrym problem polega na zachowaniu pedalu hamulca ... normalne hamowanie pedal miekki jak kaczuszka .... mocny "dep" auto prawie staje w miejscu ... 4-5 szybkich depniec i pedal twardy jak skala .... plyn sprawdzony, teoretycznie odpowietrzone, zaciski niby tez OK, komputer nie pokazuje bledow .... ma ktos jakis pomysl .... ???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.