Treść opublikowana przez slavq1983
-
E70 z 2010 40d VIN:WBAZW61040L562972
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnalazłem go na forum, już był sprawdzany, przepraszam za niepotrzebne zawracanie głowy.
-
akcja serwisowa nr 0026230100 bmw x5 e70
Witam, a czy mogę poprosić o sprawdzenie czy na ten nr są jakieś akcje serwisowe: L275292.
-
E70 z 2010 40d VIN:WBAZW61040L562972
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli prawdopodobnie przyjechał z bliskiego wschodu. A jesteście w stanie sprawdzić jego historię ? Ciekawe czy one na te rynki są robione inaczej...
-
E70 z 2010 40d VIN:WBAZW61040L562972
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- E70 z 2010 40d VIN:WBAZW61040L562972
slavq1983 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej Panowie, co powiecie o tej E70, https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-e70-40d-306km-m-pakiet-2-kpl-kol-serwis-aso-2-wlasciciel-fv-vat-ID6CsMAz.html Przejechane ma niewiele jak na ten rocznik, fajnie wyposażona, wydaje się solidny. Napisane, że krajowy, ale z carfaxu wynika że pierwsza rejestracja za granicą...- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej, co do tej szarej E70, co prawda zdjęć jeszcze nie ma, ale Panowie na pewno znajdą jeżeli co o nim jest mi też kiedyś znaleźli. Z moje strony tylko dodam, że gdyby po zdjęciach wam podeszła (albo nawet bez zdjęć) to starałabym się dowiedzieć o co chodzi z tą kontrolką check engine oraz falowaniem obrotów oraz może właściciel ma dowody na to jak często był wymieniany olej i jaki był lany oraz co było wymieniane bo jeżeli nic to was na pewno czeka np disy, pompa wody, cewki czy np popychacze zaworowe, nie wspominając o układzie jezdnym... cena samochodu atrakcyjna, ale może się zdecydowanie zwiększyć. Ja moje e70 kupiłem z tym samym silnikiem, co prawda wiedziałem jak był prowadzony a i tak wymieniłem jużakumukator, cewki zapłonowe, tarczevhamulcowe, czy poduchy silnika, ale liczyłem się z tym że będę inwestował aby autko jeździło bez problemu. Zatem auto z tym silnikiem jest fajne i polecam, ale też ale trzeba się liczyć z kosztami i dobrze znać historie aby nie było skarbonką bez dna- ale to chyba oczywistość :-)- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Poczytałem, 5w50 nie dla mnie, masz rację, to dla tych co dają mocno samochodowi w kość. Myślę, że przy mojej jeździe niedługie trasy po mieście max kilka razy w tygodniu oraz 3 długie trasy w roku to 5w40 będzie najlepszy, chociaż z tego co wiem to producent poleca do mojego 5w30 ale to usłyszałem tylo od jednego mechanika, nie sprawdzałem. NIe wiem tylko, który do mojego n52n wybrać...podrzucisz jakąś propozycję.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Hej, po pierwsze dzięki za info na priv. Po drugie myślę, że masz rację, że ten 5w50 był mi polecony do ochrony z uwagi na te podniesione problemy n52n. Poczytam jeszcze o 5w40 i 5w50 i zdecyduję.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Rozumiem, to może jednak zmienię na 5w40. Jeszcze jedno pytanie, czy zmiana na oleju o większej lepkości może wpłynąć negatywnie na podzespoły silnika który chodził na oleju o niższej lepkości? Jeżli dowiedziałbyś się na innym forum o problemach n52n o których wspominasz będę super wdzięczny za info. Moje e70 przypłynęło ze Stanów, tak gwoli ścisłości bo nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w kwestii tych problemów.- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Dzięki za info, silnik od poczaku na 5W30 i wszystko ładnie pracuje. Raczej pozostanę na tym oleju. Z tymi problemami w zakresie n52 to mnie ziantrygowałeś, wiesz może jak mogę to sprawdzić, znaczy , czy mój zalicza się do tych "szczęśliwych" egzemplarzy ?- Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Hej Panowie, zbliża mi się wymiana oleju, obecnie mam zalany motul 5W30 Mam e70 z 2009 przed liftem, silnik N52N, przejechane 97 tys. Jeżdżę spokojnie, głównie miasto. Polecono mi zmianę na 5W50 słusznie ? Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc.- E70 sprowadzony z Kanady - co sądzicie 5UXFE43567L013966
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że obiektynie należy przyznać, że może to być problem na przegladzie skoro lege aris takie spryskiwacze są wymagane (oczywiście jeżleli przeglądający zwróci na to uwagę).- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie też mam wrażenie po rozmowie, facet sprzedaje bo kupił xc60 w dobrej cenie. Trochę zaskoczło mnie ,że kierownica pomimo wspomagania ciężko chodzi (nie ma activ steering wheel) ale podbno ten typ tak ma w zwykłym wspomaganiu.- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyznam, że jestem w stanie uwierzyć widząc co nie co już na forum :) Auto jednak dziś oglądałem, miałem niedaleko, przyznam, że odrestaurowane godnie (przynajmniej na moje oko) a właścicel o nie dba, w piątek jadą do servisu BMW zobaczyć co powiedzą (by the way taki przeglad kontrolny trwa 3,5 godz ) i jak nie bedzie wiekszych tragedii to kupię. Pozdro- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz to nie chodzi o to czy dostanę "normalne" E70, za stary jestem na wiarę w bajki zresztą za wielkiej wody to raczej większość przyjeżdża rozbita. Bardziej tak jak napisałem wcześniej nie wpływa zasadniczo na samochód ale to już do sprawdzenia w serwisie. Natomiast abstrahując od powyższe waszą pomoc myślę jest na prawdę cenna, widziałem już na forum niezłe przypadki gdzie odkryslicie co w lesie piszczy pomimo że miało być kolorowo. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam a temat zamykam żeby nie potrzebnie nie śmiecić .- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie o to chodzi, zastanawiam się czy w serwisie są w stanie sprawdzić czy te dzwony nie miały wpływu na konstrukcję samochodu. Ale nie istotne, odpuszczam ten egzemplarz. Jeszcze raz dzięki za info Panowie.- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyznam że jak dla mnie końcowego użytkownika takie foty wyglądają jakby auto było zmasakrowane. Nie wiem co sądzić...- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmmm lekko nie miał...facet jeździ nim od 2014 ale pojadę na przegląd. Dzięki za foty nie wygląda to zachęcająco...- e70 z USA 5UXFE43529L275292
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak wiem, przepraszam ale pisze z tel. nie mam obecnie dostępu do komputera i nie mogłem zamknąć jednego z postów.- autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
slavq1983 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej jutro jadę oglądać e70 to jego Vin: 5UXFE43529L275292 sprowadzony z USA podobno są zdjęcia jego uszkodzeń. Będę mega wdzięczny za pomoc.- e70 z USA 5UXFE43529L275292
slavq1983 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJadę jutro oglądnąć,macie jakieś wskazówki na co zwrócić uwagę . Podobno są zdjęcia jak wyglądał sprowadzony ale ja w necie nie mogę znaleźć. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-e70-rok-2009-rok-97700-km-ID6BvGDy.html#1385b469dc Vin: 5UXFE43529L275292 Z góry dzięki za pomoc.- E70 sprowadzony z Kanady - co sądzicie 5UXFE43567L013966
slavq1983 odpowiedział(a) na slavq1983 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki !- E70 sprowadzony z Kanady - co sądzicie 5UXFE43567L013966
slavq1983 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie co sądzicie o tym samochodzie ? Sprowadzony w tym roku, właściciel, mówi że miał uszkodzony tył. Nie wymieniał nic poza płynami i dostosowaniem do Polskich wymogów. VIN auta: 5UXFE43567L013966 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-sprzedam-prywatne-bmw-x5-e70-3-0-si-272km-z-2007r-ID6Bxpj5.html#1385b469dc- Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
A tak swoją drogą co sądzicie o przebiegu 200 tys. dla silnika 3.0SI przy założeniu, że autko było serwisowane. Znalazłem takie e70 i zastanawiam się czy ten przebieg ma znaczenie. - E70 z 2010 40d VIN:WBAZW61040L562972
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.