czyli np. od 1.6 / 1.8 nie włożę? a co jeszcze do numerów: patrząc po skrzyni którą mam są tam numery "23001......" a szukając skrzyń wszystkie mają początek 22......... do 2.0 jest to jakaś różnica,czy można śmiało zamawiać i wstawiać? ;)
Mam do was pytanie: Pada mi skrzynia w mojej e36 2.0i i chciałem się zapytać czy mogę włożyć np. skrzynie z coupe/turning do sedana? chodzi mi czy są te same mocowania co w sedesie? I jeszcze) co do silnika: jaka podejdzie? bo wiem,że od 2,5 chyba były większe przełożenia i mocowania. Z góry dzięki ;
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.