Cześć, przy klepnięciu gazu w podłogę na 4 5 6 biegu między 2200-2500 obrotów pojawiają się wibracje z tyłu auta, które są przenoszone na całą budę. Wał wyważany, podmieniany dyfer, przeguby łącznik elastyczny podpora wału wszystko nowe, felgi sprawdzane wyważane, cała zawiecha okej, gumy tuleje wszystko nowe. Czy ktoś uporał się z takim problemem? Pacjent E46 330CD 300km 630nm :twisted: