Czytałem dość dużo tematów o tym, i zazwyczaj właśnie padło tam stwierdzenie żeby ściągać pasek, ogarnę to dzisiaj bądź w poniedziałek, dzięki wielkie.
Cześć, Do tej pory tylko śledziłem forum i się nie udzielałem, dzisiaj jednak proszę Was o pomoc. Borykam się z problem dziwnego dźwięku słyszalnego w kabinie, dźwięk do odsłuchania w filmiku który podam niżej. Intensywność i głośność zwiększa się razem ze wzrostem obrotów, słychać go i na luzie i podczas jazdy. https://youtu.be/HtzTiTHwT7Q Ktos miał podobny problem ? Pozdrawiam
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.