Witam i pozdrawiam, przepraszam jak temat już gdzieś był ale nie mogę odnaleźć. Nie działają zwłaszcza z rana centralny prawe drzwi(pilot) reszta się otwiera, lusterka, szyba(tylko gdy otwieram z panelu drzwi) Po przejechaniu kilku kilometrów sporadycznie można ustawić lusterka ale to loteria. Zakupiłem moduł komfortu o tych samych numerach seryjnych. Nie pomogło. Jakieś pomysły? Z góry dzięki za sugestie.