Skocz do zawartości

Eiceman77

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Eiceman77

  1. Eiceman77 odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Nie nic takiego mam dość ograniczone zaufanie do mechaników... staram się zrozumieć dlaczego tak się dzieje może będzie trzeba zmienić radio z duża navi
  2. Eiceman77 odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
  3. Eiceman77 odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Nie nie cały czas tego samego drugi rozładowany...
  4. Eiceman77 odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Mogę zrobić filmik pokazać nowe opcje które się pokazują i takie które nie działają:/
  5. Eiceman77 odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Nie mam pl, jak zmieniam na angielski to jest bez reakcji...
  6. Eiceman77 opublikował(a) temat w F10, F11
    Witem serecznie szukam forum i nie widzę żadnego podobnego tematu mianowicie chodzi o to ze czasami jak włączę samochód uruchamia mi się system cic z językiem niemieckim i jakimiś innymi dostępnymi opcjami? Jeśli chce go zmienić to nie reaguje na zmianę… Dodam ze oryginalnie mam cały czas angielski. Wiecie co może mu dolegać?
  7. Powodem słabego ciśnienia był zatkane sitko w zbiorniku
  8. Mój przypadek zmieniałem h7 na Philips 150 Racing bo każdy wie ze w f10 bez xenona światła świecą jak w polonezie. Nie dokrecilem zaślepki 2 miesiące tak jeździłem później ring zaczął mrugać i wywalać błąd vertical aim control faults/ day light faulty. Gdy chcialem Wymienić zarowke w ringu bo tez myślałem ze się przepaliła okazało się ze przez niedokręcona osłonkę leciała woda błoto a moduł jest centralnie pod. Musiałem wymienić moduł koszt takiej zabawy 109£ na ebay:/ wymiana samemu 4 min przy skręconych kołach :)
  9. Aaaa dziękuje przyjacielu, bo już miałem ucinać! ;)
  10. Może poprostu przetnie te kabelki dochodzące do dysz... bo niestety chyba nikt chyba nie miał takiego problemu :( i wtedy będę wiedział czy się blokują elektrycznie.
  11. Witam serdecznie! Problem ze spryskiwaczami polega na tym iż, wciskam spryskiwanie szyb, slysze pompka chodzi, i dochodzi woda do spryskiwaczy... Ale ciśnienie przy dyszach jest tak niskie ze nie sięga nawet szyby. Gdy woda w rurkach jest czyli odrazu po wciśnietym spryskiwaczu zaczynam psikać pulsacyjnie spryskuje chwilowo z normanym cisnieniem. Powiem tak, to wyglada tak jak by te dysze sie blokowaly gdy puszczam spryskiwasze to wytryskuje płyn. Juz to rozbieralem dmuchałem w rurkę przed pierwsza dysza do zbiornika i idzie ładnie (czyli nic nie zatyka), a gdy probuje z dyszy dmuchać do końca układu przez 3dysze to nic nie chce isc... tam nie ma jakis zapadek, w dyszach bo sa jakieś kabelki dochodzące do dysz, i jak by to dzialalo odwrotnie zamiast trzymać wode przy dyszy to one puszczaja a jak wciskam spryskiwacze to sie zamykaja i nie puszczaja wody.... Panowie o co tu chodzi???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.