Reszta biegów działa ok? Sprawdzałeś lub masz możliwość podpiąć pod kompa auto żeby sprawdzić błędy? Spróbuj tyle ile potrafisz sam zdiagnozować bo jeżeli reszta działa ok to może nie trzeba regenerować skrzyni, a ktoś mimo to ci wciśnie pełną regeneracje która tania nie jest. Temat troche śliski jeżeli chodzi o automaty warsztaty lubią wciskać kit. Tak reszta działa , do przodu smiga , nie mam mozliwosci podpiecia pod komp, wydzwoniłem 30 fachowców rozpietosc od 4 do 10 tys paranoja