Skocz do zawartości

bmw3

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmw3

  1. Witam moją uwagę przykuł ten egzemplarz. Chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii. Mam pytanie odnośnie czujników, są fabryczne lecz w innym kolorze?? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-320i-fabryczny-m-pakiet-stan-idealny-ID6y85V9.html#80d140fe92 Pozdrawiam
  2. Dzieki za wiadomosc a jak to jest z tym sprawdzaniem vin w salonie by uniknac wlasnie takiej sytulacji z przebiegiem .Pozdrawiam
  3. Juz sprzedana dzieki za odpowiedzi.Pozdrawiam
  4. Dzieki za odpowiedz a za madrzenie to dziekuje
  5. A mam jeszcze pytanie co sodzicie czy o histori bezwypadkowosci i o przebiegu jak wspomina o tym sprzedajacy jest to 100%
  6. to co szczep moze byc czy jest podany rok produkcji i rok zarejestrowania?
  7. acha ale tak ogulnie to warto zainteresowac sie tym autem mnie na wyposazeniu nie zalezy akurat
  8. Przepraszam ale pomylilem ogloszenie ten .Pan nie ma jej od marca . A dlaczego bedzie ciezko sprzedac
  9. Witam znalazlem takie bmw . Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Proszę o rozkodowanie VIN http://allegro.pl/show_item.php?item=5614522394#08dfe0696d Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki Pozdrawiam
  10. Dziękuję wszystkim za poradę i opinię. Temat odpuszczamy i szukam dalej innej BMW.
  11. Prosiłbym o Waszą opinie nt. tego BMW http://allegro.pl/bmw-525i-2004r-klima-skora-navi-sedan-grz-fotele-i5606040510.html
  12. http://allegro.pl/piekne-pewne-bmw-e60-530i-manual-stan-fabryczny-i5575612898.html
  13. Witam umnie jest tak samo po przekreceniu kluczyka zapala sie kontrolka poduszki i gasnie :cool2:
  14. bmw3 odpowiedział(a) na Wilczek512 temat w E36
    Witam ja mam bmw e36 2.5 (192 km) bezynka w automacie rewelacjia i z tego co czytalem to do bmw e36 to sa wlasnie nasjlepsze silniki te 2.5. Amoj znajomy ma tesz bmw e36 tylko ta 2.0 w bezynie to mowi ze jak dla niego jest troszke zaslaba ale to juz zecz gustu pozdrawiam
  15. bmw3 odpowiedział(a) na Benetton temat w E36
    Witam jak masz bmw E36 to centralka od telefonu znajduje sie w bagazniku z lewej strony na blotniku pod tapicerka pozdrawiam
  16. bmw3 odpowiedział(a) na bmw3 temat w E36
    Witam ok bardzo dziekuje za pomoc pozdrawiam
  17. bmw3 opublikował(a) temat w E36
    Witam mam problem z abs gdy jest zimno na dwozu dziala bez problemu gdy przez ostatnie dni bylo cieplo po nagrzaniu sie auta zapala sie kontrolka od Abs i przestaje dzialac moze mial ktos podobny problem jezeli tak to bardzo prosze o odpowiedz jak usunac usterke pozdrawiam i z gory dziekuje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.