Przepustnice majster czyścił, ale silniczka krokowego majster nie ruszył.. Zasyfiony był cały, po przeczyszczeniu drganie ustąpiło ale itak obroty opadają. W środku silniczka krokowego jest taka blaszka która się otwiera i zamyka u mnie ona gdzieś na 5 mm się nie domyka czy to tak powinno być ?? Faktycznie będę musiał jechać do niego sprawdzić czy ten zapłon nie wypada bo to jednak jest bmw a nie peugeot to ma jechać :P