Witam, mam mozliwoasc nabycia ze szrotu calej tylnej klapy do mojego auta, mysle o tym poniewaz ta ze zlomu wyglada o niebo lepiej (brak wgniotek, szyba lepiej spasowana, sciezki na szybie wygladaja na cale). Wydaje mi sie ze demontaz/montaz klapy to nie problem, gorzej jednak z eklektryka. I tu moje pytanie: czy przeciete kable bede mogl sparowac (polutowac) po kolorach izolacji, czy kolorystyka okablowania bedzie taka sama jesli klapy sa identyczne? moje bmw to e46 318i touring 2004, a ze zlomu 2001 diesel chyba przed liftem