Skocz do zawartości

robi2345

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. robi2345 odpowiedział(a) na dareckizg temat w E36
    A podobno glupich pytan nie ma... :?
  2. robi2345 odpowiedział(a) na dareckizg temat w E36
    Witam, Moj problem polega na tym, ze podczas dokrecania srub do nowego dyfra jedna ukrecilem. Dokrecalem na moment no ale to okazalo sie za duzo. Chodzi o srube miedzy dyfrem, a polosia. Podpowiedzial by ktos jakiej sruby moge uzyc na zastepstwo? Na ta chwile do dyspozycji mam srubki: m 8.8 sm 6.8 a2 - 70 (nierdzewka) wszystkie z szesciokatnym lbem A moze cos odpowiedniejszego dokupic moge? Pozdrawiam
  3. robi2345 odpowiedział(a) na robi2345 temat w E46
    Niestety nie wiem jak duża jest nieszczelność. Na ekranie sprzętu którym ostatnio była nabijana klima wyskoczyło że jest przeciek, więc serwisant odessał czynnik i zaproponował w pierwszej kolejności pozbycie się nieszczelności. Najpierw chce poszukać sam może uda mi się to ogarnąć bez większych kosztów. Jak podpowiedział Jack użyje argonu i zobaczymy. Jeszcze pytanko czy wystarczy jak układ nabije od strony niskiego ciśnienia? Czy trzeba nabijać osobno stronę niskiego i wysokiego ciśnienia?
  4. robi2345 opublikował(a) temat w E46
    Witam wszystkich, Chciałbym podjąć się próby zlokalizowania nieszczelności w moim A/C. Idea jest taka, żeby wypełnić układ gazem do odpowiedniego ciśnienia i potem za pomocą specjalnego spraya z pianą spróbować wykryć problem. Moje pytanka do Was to: -czy jako gaz wypełniający będzie dobry argon lub CO2? który lepszy? Tylko takie gazy są w miarę tanie i tylko taką przyłączką dysponuje, która pasuje do tych małych butli. -do jakiego ciśnienia bezpiecznie mogę wypełnić układ? -czy podczas wypełniania gazem i potem podczas szukania przecieku klima powinna być włączona? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
  5. robi2345 odpowiedział(a) na robi2345 temat w E46
    Dzieki, zrobie jak radzisz :mrgreen:
  6. robi2345 odpowiedział(a) na robi2345 temat w E46
    Czyli musze dostac sie do kazdego elementu w klapie zasilanego pradem, wypiac wszystkie wtyczki, wysunac wszystkie kable i w ten sposob uwolnie wiazke? Dobrze to kminie? Czyli kazdy elektryczny element ma swoja wtyczke i wysune ja przez otwor na wiazke? Dlaczego ja to chcialem ciac? :oops:
  7. robi2345 opublikował(a) temat w E46
    Witam, mam mozliwoasc nabycia ze szrotu calej tylnej klapy do mojego auta, mysle o tym poniewaz ta ze zlomu wyglada o niebo lepiej (brak wgniotek, szyba lepiej spasowana, sciezki na szybie wygladaja na cale). Wydaje mi sie ze demontaz/montaz klapy to nie problem, gorzej jednak z eklektryka. I tu moje pytanie: czy przeciete kable bede mogl sparowac (polutowac) po kolorach izolacji, czy kolorystyka okablowania bedzie taka sama jesli klapy sa identyczne? moje bmw to e46 318i touring 2004, a ze zlomu 2001 diesel chyba przed liftem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.