-
Problem z wymianą dyfra/
A podobno glupich pytan nie ma... :?
-
Problem z wymianą dyfra/
Witam, Moj problem polega na tym, ze podczas dokrecania srub do nowego dyfra jedna ukrecilem. Dokrecalem na moment no ale to okazalo sie za duzo. Chodzi o srube miedzy dyfrem, a polosia. Podpowiedzial by ktos jakiej sruby moge uzyc na zastepstwo? Na ta chwile do dyspozycji mam srubki: m 8.8 sm 6.8 a2 - 70 (nierdzewka) wszystkie z szesciokatnym lbem A moze cos odpowiedniejszego dokupic moge? Pozdrawiam
-
Nieszczelna klima.
Niestety nie wiem jak duża jest nieszczelność. Na ekranie sprzętu którym ostatnio była nabijana klima wyskoczyło że jest przeciek, więc serwisant odessał czynnik i zaproponował w pierwszej kolejności pozbycie się nieszczelności. Najpierw chce poszukać sam może uda mi się to ogarnąć bez większych kosztów. Jak podpowiedział Jack użyje argonu i zobaczymy. Jeszcze pytanko czy wystarczy jak układ nabije od strony niskiego ciśnienia? Czy trzeba nabijać osobno stronę niskiego i wysokiego ciśnienia?
-
Nieszczelna klima.
Witam wszystkich, Chciałbym podjąć się próby zlokalizowania nieszczelności w moim A/C. Idea jest taka, żeby wypełnić układ gazem do odpowiedniego ciśnienia i potem za pomocą specjalnego spraya z pianą spróbować wykryć problem. Moje pytanka do Was to: -czy jako gaz wypełniający będzie dobry argon lub CO2? który lepszy? Tylko takie gazy są w miarę tanie i tylko taką przyłączką dysponuje, która pasuje do tych małych butli. -do jakiego ciśnienia bezpiecznie mogę wypełnić układ? -czy podczas wypełniania gazem i potem podczas szukania przecieku klima powinna być włączona? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
-
wymiana tylnej klapy touring
Dzieki, zrobie jak radzisz :mrgreen:
-
wymiana tylnej klapy touring
Czyli musze dostac sie do kazdego elementu w klapie zasilanego pradem, wypiac wszystkie wtyczki, wysunac wszystkie kable i w ten sposob uwolnie wiazke? Dobrze to kminie? Czyli kazdy elektryczny element ma swoja wtyczke i wysune ja przez otwor na wiazke? Dlaczego ja to chcialem ciac? :oops:
-
wymiana tylnej klapy touring
Witam, mam mozliwoasc nabycia ze szrotu calej tylnej klapy do mojego auta, mysle o tym poniewaz ta ze zlomu wyglada o niebo lepiej (brak wgniotek, szyba lepiej spasowana, sciezki na szybie wygladaja na cale). Wydaje mi sie ze demontaz/montaz klapy to nie problem, gorzej jednak z eklektryka. I tu moje pytanie: czy przeciete kable bede mogl sparowac (polutowac) po kolorach izolacji, czy kolorystyka okablowania bedzie taka sama jesli klapy sa identyczne? moje bmw to e46 318i touring 2004, a ze zlomu 2001 diesel chyba przed liftem