Witam-mam pytanko?czy radio orginalne Bawaria Businnes CD 32ma jakąs regulację kontrastu lub jak kto woli jasnosci wyświetlacza? Problem tkwi w tym,że raz jest ciemniej raz jaśniej i nie zależy to od regulacji ośw .postojówek. Pytanie nr.2 co to jest za dioda w tym radiu-biała nad czerwoną -wygląda na fotodiodę??? Z góry dzięki za pomoc.
To kable od czujników zużycia klocków hamulcowych masz dwa -w przednim lewym kole i tylnym lewym,chyba że mówisz o przewodach od czujnik ABS.Kontrolka Ci si e nie pali bo pewnie ktoś ją wyjął albo się spaliła. Pozdro.Andrzej.
Dobra spoko-chyba sam doszedłem -pewnie mam tylne klocki też do wymiany albo styki od sygnalizatorów ,ale stawiam raczej na klocki-nie miałem czasu dziś sprawdzić-dzięki za podpowiedz- a apropo kontrolki to do płynu jest inna a do klocków inna.Pozdrawiam Andrzej.
Nie spoko płyn jest o.k. Nie pytałbym gdyby to była prosta sprawa-sprawdziłem płyn -nie wiem jak to działa z tą kontrolką-czy ona ma jakiś sterownik ,ktory zapamętuje błąd czy to tylko styki ,które zwierają do masy???. Ps. BMW może i nie dla idiotów ale spytać chyba wolno nie-nie każdy to omnibus-z japończyków to zaginam wszystkich ,gorzej z niemcami.
POMÓŻCIE - jak zgasić kontrolkę hamulców-klocków -wymieniłem tarcze i klocki a kontrolka dalej świeci-Z góry dzięki za pomoc.
16 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.