Witam, mam taki problem, a mianowicie otworzyłam tylną szybę w bagażniku(e91 2009r) I teraz nie mam możliwości jej zamknięcia. Proszę o pomoc ;) http://imgie.pl/image/42Oj5
Witam, mam taki problem, a mianowicie otworzyłam tylną szybę w bagażniku(e91 2009r) I teraz nie mam możliwości jej zamknięcia. Proszę o pomoc ;) http://imgie.pl/image/42Oj5
29 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.