Witam, mam problem z swoim bmw już od dłuższe czasu. Auto straciło moc, spala dużo więcej, przerywa na początku jazdy(potem w miarę się normuje i jakoś jeździe) gdy dodam mu załóżmy pełen gaz jadąc już ją trójce to obroty praktycznie stają w miejscu i auto nie chce jechać. Wymieniłem już wtryski, filtr paliwa, świece, sonda lambda. Pod kompem pokazuje, że auto dostaje za dużo paliwa. Początkowo myślałem, że wtryski są zapchane bo auto w gazie ale to nie pomogło.