Jest to mój pierwszy post także piąteczka dla wszystkich. Mam można powiedzieć problem. W swojej e46 320d polift z 2003r planuje wrzucić radio 2din Alpine. Znalazłem coś takiego i jak wygląda sprawa z podłączeniem,bo jestem zielony w tych sprawach. Zmieniarkę również do tego muszę dokupić ale chodzi mi bardziej o kwestię sterowania z kierownicy itd. Do tej pory wszystko działa a czy kupując w/w radio będzie trzeba coś dokupować jeśli tak to co. Pozdrawiam. Zdjęcie podglądowe. http://i63.tinypic.com/23iwhs5.jpg http://i68.tinypic.com/28i5b3k.jpg