1,5 roku mam e36 2,5 tds, zrobiłem ok 40 tys, co wymieniłem to klocki hamulcowe ,olej i filtry, na wiosnę zrobię przegląd zawieszenia i zmienię amorki. Dużo zależy od profilu opon jak masz niski i do tego twarde zawieszenie to na naszych drogach wszystko się sypie.
ja nie miałem oporu na trzecim słupku na przeciwko nóżki bezpiecznika połączyłam go właśnie z tą nóżką i działają wszystkie prędkości, jak dam rade to załączę zdjęcie
amoja bierze od początku jak ją kupiłem 180tkm teraz ma 275tkm - 0,5 l/1000km , a to przez uszczelniacze zaworów bo co do osiągów to nie mam zastrzrżeń, kolego ma e 36 też 1,8 jemu bierze ok 0,1 l / 1000km
sprawdź jeszcze zapłon, może cewka - nie daje odpowiedniego napięcia, najlepiej w nocy dźwignąć maske i zrobić przygazówke jak masz jakieś przebicia to będzie widać,
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.