Treść opublikowana przez PiotrWawaBmw
-
525 TDS BIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIB
Witam dziś rano jadę swoją BMW 525TDS / 94r. i nagle "BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIB" w środku na komputerze pokazała mi się temperatura +3 stopnie pulsowała na wyświetlaczu (domyślam się że to jest czujnik temp. zew.) czy to jest normany obiaw ??? :shock: Pozdrawiam Piotr
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
TAK :shock: :lol: :mrgreen: zgadza się pociągnołem na dwójce aż do 100km\h i było 5 tys obrotów a teraz spokój i delektowaniem się spokojna pracą silnika :dance: Pozdrawiam Piotr
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
sprawdzę napisałem ...........chyba............ napiszę OK
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
miałem chyba około 60km/h
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
właśnie "PiotrJakub" też wymieniłem uszczelki pod kolektorem i przeca nie piszę aby kręcić cały czas silnik do 5 tys obrotów "Gierap" bo to męczenie sinika tylko od czasu dać mu mocnego kopniaka i sprawdzić a na codzień to jest DELEKTOWANIEM SIĘ PRACĄ SILNIKA od 3 do 4 tys mam już przejechane 270 tys. i mówie wam że żadnego dymku z tyłu nie mam Pozdrawiam Piotr
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
dzięki panowie pozdrawiam Piotr
-
Problem z klima... :/
fakt wygląda zupełnie inaczej do 34 ale jesli piszę "chudy" że są inicjały BMW to może być tak że to jest z innego modelu e46 Piotr
-
525 TDS 94r. SKRZYNIA BIEGÓW + TYLNY MOST
dzięki kolego :D
-
524td - jakie swiece zarowe ?
Panowie polecam japońskie świece żarowe NGK po wymianie jest duzo lepiej.
-
525 TDS 94r. SKRZYNIA BIEGÓW + TYLNY MOST
Witam pragnę wymienić olej w skrzyni biegów "manual" + tylny most JAKI JEST DEDYKOWANY I ILE LITRÓW JEGO TRZEBA KUPIĆ ? Pozdrawiam Piotr
-
525 TDS 94r. .................. 5 tys. OBROTÓW
Witam mam pytanie czy jest odcięcie paliwa jak np: jadę 2 lub na 3 i troszkę przykręciłem do 5 tys obrotów czy jest odcięcie paliwa ? Pozdrawiam Piotr
-
bursztynowy kolor OLEJ
dzięki Panowie
-
bursztynowy kolor OLEJ
tak masz rację to mój 1 diesel i jak narazie jestem zadowoly tylko ten kolorek cos ni tak al jak piszesz :8)
-
bursztynowy kolor OLEJ
Witam mam 525 TDS 94r. i przejechane 270tys. km wymieniłem olej i spodziewałem się na bagniecie bursztynowego koloru a tu czoooooornooooo czy tak powinno być :| Pozdrawiam Piotr
-
wymiana termostatu - czy potrzebna???
Witam mam 525 TDSika tyż mi się wolno mi się nagrzewa po przejechaniu około 15 km mam już na połowie pytałem sie w salnie BMW że to normalne wiec nie szukam usterki, chyba że się mylili
-
Wentylator klimy
mam podobny problem, wentylator od klimy zacina mi się w jednym miejscu i pali mi bezpiecznik numer 25 byłem u swojego mechanika załatwi mi nowy zamiennik koszt około 400zł Piotr
-
525 TDS 94r Wentylator ....
Panowie dziękuje za informacje
-
525 TDS 94r Wentylator ....
Witam Serdecznie, mam pytanie czy jak się uruchamia silnik, wentylator od silnika od razu powinien pracowac kręcic się ? Pozdrawiam Piotr
-
FALUJĄCE OBROTY 525 TDS / 94r FALUJĄCE OBROTY
dzięki za informację
-
AIR BAG + wyświetlacz kilometrów
dzięki za informację
-
AIR BAG + wyświetlacz kilometrów
Witam, a więc tak żaróweczki w "desce" słabo świeciły kupiłem orginalne żarówki 1,2 W 12V wymieniłem i świecą pięknie ale jak wymieniałem odczepiłem dwie wtyczki jedna niebieska druga zielona aby było wygodnie wpiąłem jest OK jest lepiej ale teraz AIR BAG świeci mi się ale gasnie po przejechaniu około 300metrów. czy tak powinno być ??????? oraz wyświetlacz kilometrów świecą się cyferki ale wyświetlane jest nie pełnie 5 jak 2 czy można naprawić tak aby było CUDNIE czasami ma jak zapalę moja piękną BMW525 TDS świecą się wszystkie kilometry ale później niiiiii :( ??? Pozdrawiam Piotr
-
525 TDS / 94r Bezpiecznik 25
OK dzięki za inforamcję :) sprawdzę zobaczę co się dzieje
-
525 TDS / 94r Bezpiecznik 25
tak masz rację jest 40A jak włożę nowy bezpiecznik 40A to wentylator działa jest OK ale po chwili pali go :(
-
FALUJĄCE OBROTY 525 TDS / 94r FALUJĄCE OBROTY
Sprawiłem sobie piękną BMW 525 TDS, wymieniłem filtry, świece żarowe NGK.............pali dobrze ............ zero chmurki. Jak jest ciepły czy zimny falują obroty po chwili różnie to bywa uspokaja się i CUDOWNIE pracuje ale po chwili :( podejrzewam pompę wtryskową a co koledzy co napiszą ? Piotr
-
525 TDS / 94r Bezpiecznik 25
podobno to jest od wentylatora klimy