Jak dla Siebie to oddaj do dobrego blacharza, jak chcesz kogoś w to "ubrać" to nie rób wcale tylko powiedz przy sprzedaży, przynajmniej będzie wiedział na czym stoi. Planujesz robić sam to czyść do żywego, daj jakiś podkład reaktywny i albo lakier albo doraźnie jakaś farba antykorozyjna ale najlepiej wyciąć zainfekowany fragment i zrobić łatkę.
Pytanie co zrobiłeś tym kolegom skoro tak Ci radzą ? Ruda wychodzi to trzeba robić od razu i nie czekać aż zje cały element. Jak będzie dobrze zrobione to po tej i po kilku następnych zimach nic się nie będzie działo.
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.