Skocz do zawartości

magzyg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magzyg

  1. OK, dzięki. A nie idzie zaden przewód z e sterownika do tyłu auta żeby tam się podpiąć? Pozdrawiam Magzyg
  2. Witam. Właśnie dziś go zdjąłem. Należy zadąć nakładkę w zderzaku ten plastik od góry zderzaka ciągnąc do siebie, czyli do tyłu auta. Po zdjęciu widać dwie śruby po obu końcach. Należy je odkręcić dodatkowo te w nadkolach i zderzak pociągnąć do siebie i po wszystkim. Na fiszce od kolegi Łosiowy ma ten plastik nr.13. Pozdrawiam
  3. Witam ponownie. Podłączyłem wszystkie kable, ale nie mogę znaleźć gdzie jest moduł świateł!!!! Nie mam pojęcia gdzie wpiąć ten kabelek do modułu. Proszę o pomoc-Magzyg
  4. ok. Dzięki będę próbował jak coś to się odezwę. Pozdrawiam Magzyg
  5. Próbowałem na różne sposoby i nie mogę tego otworzyć!!!
  6. Podaje- [email protected] Dzięki!!!-Piotrek1
  7. Witam. Przymierzam sie do montazu haka i musze do tego zdjąć tylny zderzak. Czy ktoś wie jak to zrobić? Z góry dzieki za pomoc-Magzyg
  8. Witam ponownie. Obejrzałem tą wiązke wraz z modułem: -moduł ma 15 pinów -we wiązce idącej do lwewj lampy są dodatkowo trzy brązowe przewody różnej grubości które nie wiem gdzie wpiąć -posiadam niemieckie gniazdo i chciałbym żeby tak pozostało. , a tam jest więcej pinów. Może wiesz jak to dalej podłączyć Typer? Mimo to proszę o twój numer bo myślę że napotkam jeszcze inne niespodzianki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz-Magzyg
  9. Witam Typer. Bardzo dziękuję za dokładny opis. Jestem CI bardzo wdzięczny!!! Pozdrawiam i po podłączeniu dam znać. Dzięki!!!!!
  10. Witam. Auto- 10.99 530d Touring , ale moduł nie wiem, mogę podać numer który jest na nim jak to coś da. Pozdrawiam
  11. Witam. Kupiłem hak z oryginalnym modułem. Czy ktoś Mi może pomóc jak go podłączyć?Może jakiś schemat lub instrukcje. Pozdrawiam i liczę na pomoc-Magzyg
  12. Witam. Dziękuję bardzo za rady.Myślę ze sobie z tym poradzę, bałem się że to będzie grubsza operacja,ale chyba nie bedzie tak żle. Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki-Magzyg
  13. Witam. Chciałbym wyczyścić swoje przednie reflektory xenonowe. Czy kyoś może mi poradzić jak je wymontować i wyczyścić? Pozdrawiam
  14. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Dzięki dziś kupiłem w ASO. Zapłaciłem 280zł, mam nadzieję że sam wymienie. Pozdrawiam
  15. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Witam. Dzięki za pomoc. Jutro zamówię jeża, wymienię i dam znać czy jest OK! Pozdrawiam
  16. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Witam ponownie. Tak czytałem, tylko zastanawiam do czego on służy i czy jest odpowiedzialny za te podzespoły które u mnie szwankują. Pozdrawiam
  17. magzyg opublikował(a) temat w E39
    Witam i proszę o poradę i pomoc. Od kiedy mam swoją Bunię 530D touring, dzieją mi sie dziwne rzeczy z klimatroniciem, a mianowicie: nie zawsze załącza mi się klima tak jakby nie działał prawidłowo czujnik temperatury w środku, po pewnym czasie zadziała i chłodzi jakby na maxa cały czas. Drugi problem to dziwnie zachowywyjący się wentylator-czsami bez potrzeby wali na maxa a już dawno w aucie jest zimno, poza tym najbardziej wieje z przednich nawiewów. Proszę o pomoc bo nie potrafię rozwiązać tego problemu. Pozdrawiam i liczę na pomoc-Magzyg
  18. magzyg odpowiedział(a) na krzys51w temat w E39
    Witam. Także mam lemfordera za 185zł szt. wszystko jest ok.Słyszałem że BMW sprzedaje je w oryginale Pozdrawiam i życze miłej i owocnej wymiany!!!
  19. magzyg odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E39
    Witam. Piszecie o żarówkach mających różne temperatury śwatła,które są do kupieia na allegro. Temperatura najbliższa światłu dziennemu to 5700K, więc żarówki najbliższe tej tempraturze światła są najbardziej wskazane i odzwierciedlające prawdzy xenon! Reszta to bajer wizualny w jedną lub drugą stronę!!!
  20. Może szedł do poduszki silnika. Tam też są podłączone wężyki z podciśnieniem. Sam nie wiem po co , ale słyszałem że mają wpływ na pracę turbiny!
  21. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Ok dzięki już coś wiem czego nie wiedziałem-miłe. Pokąbinuje jeszcze, ale myśle że problemu to nie rozwiąże. A może coś żle ustawiam na klomatroniku?
  22. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Rozumiem, tego niewiedziałem czyli mimo zadanej temperatury na auto mogę sobie podać cieplejszę lub cłodniejsze powietrze?
  23. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Kresek jest zawsze tyle samo,a kręcenie pokrętłem nic nie daje, moc i tak wzrasta gdy jadę szybciej
  24. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Dieje się to tak jak pisałem wciskam funkcję auto i podaję temperaturę np 22,5 stopnia. Na wyświetlaczy mam temperaturę i napis auto oaz przy przycisku auto świeci mi się zielona kontrolka nic więcej-wtedy występuje broblem. A jeżeli chodzi o ten obieg to przy przycisku nie świeci mi się kontrolka jak szie tak dzieję. Czy tego jeża można zdiagnozować np. w serwisia?Dzięki za pomoc
  25. magzyg odpowiedział(a) na magzyg temat w E39
    Dzięki. A jak to ten jeż to co to za część i czy można to zdiagnozować? Wracając do problemu to fakt że najbardziej wieje ze środkowego nawiewu, aż marznie twarz. Problem występuje także przy wyłączonej klimatyzacji.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.