Treść opublikowana przez magzyg
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
OK, dzięki. A nie idzie zaden przewód z e sterownika do tyłu auta żeby tam się podpiąć? Pozdrawiam Magzyg
-
Jak zdemontować tylny zderzak w e39 kombi?
Witam. Właśnie dziś go zdjąłem. Należy zadąć nakładkę w zderzaku ten plastik od góry zderzaka ciągnąc do siebie, czyli do tyłu auta. Po zdjęciu widać dwie śruby po obu końcach. Należy je odkręcić dodatkowo te w nadkolach i zderzak pociągnąć do siebie i po wszystkim. Na fiszce od kolegi Łosiowy ma ten plastik nr.13. Pozdrawiam
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
Witam ponownie. Podłączyłem wszystkie kable, ale nie mogę znaleźć gdzie jest moduł świateł!!!! Nie mam pojęcia gdzie wpiąć ten kabelek do modułu. Proszę o pomoc-Magzyg
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
ok. Dzięki będę próbował jak coś to się odezwę. Pozdrawiam Magzyg
-
Jak zdemontować tylny zderzak w e39 kombi?
Próbowałem na różne sposoby i nie mogę tego otworzyć!!!
-
Jak zdemontować tylny zderzak w e39 kombi?
Podaje- [email protected] Dzięki!!!-Piotrek1
-
Jak zdemontować tylny zderzak w e39 kombi?
Witam. Przymierzam sie do montazu haka i musze do tego zdjąć tylny zderzak. Czy ktoś wie jak to zrobić? Z góry dzieki za pomoc-Magzyg
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
Witam ponownie. Obejrzałem tą wiązke wraz z modułem: -moduł ma 15 pinów -we wiązce idącej do lwewj lampy są dodatkowo trzy brązowe przewody różnej grubości które nie wiem gdzie wpiąć -posiadam niemieckie gniazdo i chciałbym żeby tak pozostało. , a tam jest więcej pinów. Może wiesz jak to dalej podłączyć Typer? Mimo to proszę o twój numer bo myślę że napotkam jeszcze inne niespodzianki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz-Magzyg
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
Witam Typer. Bardzo dziękuję za dokładny opis. Jestem CI bardzo wdzięczny!!! Pozdrawiam i po podłączeniu dam znać. Dzięki!!!!!
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
Witam. Auto- 10.99 530d Touring , ale moduł nie wiem, mogę podać numer który jest na nim jak to coś da. Pozdrawiam
-
Poszukuję schematu podłączenia gniazda haka z org. modułem
Witam. Kupiłem hak z oryginalnym modułem. Czy ktoś Mi może pomóc jak go podłączyć?Może jakiś schemat lub instrukcje. Pozdrawiam i liczę na pomoc-Magzyg
-
Jak wymontować przednie lampy xenon przed liftem?
Witam. Dziękuję bardzo za rady.Myślę ze sobie z tym poradzę, bałem się że to będzie grubsza operacja,ale chyba nie bedzie tak żle. Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki-Magzyg
-
Jak wymontować przednie lampy xenon przed liftem?
Witam. Chciałbym wyczyścić swoje przednie reflektory xenonowe. Czy kyoś może mi poradzić jak je wymontować i wyczyścić? Pozdrawiam
-
problem z klimatroniciem
Dzięki dziś kupiłem w ASO. Zapłaciłem 280zł, mam nadzieję że sam wymienie. Pozdrawiam
-
problem z klimatroniciem
Witam. Dzięki za pomoc. Jutro zamówię jeża, wymienię i dam znać czy jest OK! Pozdrawiam
-
problem z klimatroniciem
Witam ponownie. Tak czytałem, tylko zastanawiam do czego on służy i czy jest odpowiedzialny za te podzespoły które u mnie szwankują. Pozdrawiam
-
problem z klimatroniciem
Witam i proszę o poradę i pomoc. Od kiedy mam swoją Bunię 530D touring, dzieją mi sie dziwne rzeczy z klimatroniciem, a mianowicie: nie zawsze załącza mi się klima tak jakby nie działał prawidłowo czujnik temperatury w środku, po pewnym czasie zadziała i chłodzi jakby na maxa cały czas. Drugi problem to dziwnie zachowywyjący się wentylator-czsami bez potrzeby wali na maxa a już dawno w aucie jest zimno, poza tym najbardziej wieje z przednich nawiewów. Proszę o pomoc bo nie potrafię rozwiązać tego problemu. Pozdrawiam i liczę na pomoc-Magzyg
-
Poduszki tylnej belki
Witam. Także mam lemfordera za 185zł szt. wszystko jest ok.Słyszałem że BMW sprzedaje je w oryginale Pozdrawiam i życze miłej i owocnej wymiany!!!
-
jakie żarówki xenonowe?
Witam. Piszecie o żarówkach mających różne temperatury śwatła,które są do kupieia na allegro. Temperatura najbliższa światłu dziennemu to 5700K, więc żarówki najbliższe tej tempraturze światła są najbardziej wskazane i odzwierciedlające prawdzy xenon! Reszta to bajer wizualny w jedną lub drugą stronę!!!
-
530d węzyki od podcisnienia ?
Może szedł do poduszki silnika. Tam też są podłączone wężyki z podciśnieniem. Sam nie wiem po co , ale słyszałem że mają wpływ na pracę turbiny!
-
Problem z klimatronikiem
Ok dzięki już coś wiem czego nie wiedziałem-miłe. Pokąbinuje jeszcze, ale myśle że problemu to nie rozwiąże. A może coś żle ustawiam na klomatroniku?
-
Problem z klimatronikiem
Rozumiem, tego niewiedziałem czyli mimo zadanej temperatury na auto mogę sobie podać cieplejszę lub cłodniejsze powietrze?
-
Problem z klimatronikiem
Kresek jest zawsze tyle samo,a kręcenie pokrętłem nic nie daje, moc i tak wzrasta gdy jadę szybciej
-
Problem z klimatronikiem
Dieje się to tak jak pisałem wciskam funkcję auto i podaję temperaturę np 22,5 stopnia. Na wyświetlaczy mam temperaturę i napis auto oaz przy przycisku auto świeci mi się zielona kontrolka nic więcej-wtedy występuje broblem. A jeżeli chodzi o ten obieg to przy przycisku nie świeci mi się kontrolka jak szie tak dzieję. Czy tego jeża można zdiagnozować np. w serwisia?Dzięki za pomoc
-
Problem z klimatronikiem
Dzięki. A jak to ten jeż to co to za część i czy można to zdiagnozować? Wracając do problemu to fakt że najbardziej wieje ze środkowego nawiewu, aż marznie twarz. Problem występuje także przy wyłączonej klimatyzacji.