Treść opublikowana przez marekszwed08
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
ok jutro zobaczę pozdrawiam :cool2:
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
ok ale co ma serwo do obrotów :(
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
ok jutro sprawdzę i napisze co z tą odmą pozdrawiam
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
odmę wymieniałem w tamtym roku już by siadła po odpięciu tej przepływki mam pojeżdzic i poobserwować
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
nitro może być
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
odpiąłem silnik krokowy obroty wzrosły na 700 po wpięciu wtyczki spadły na 500.czy przepływka coś zmieni nie patrzyłem jutro popatrzę.czym można bezpiecznie wymyć przepływomierz
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
podczas pracy silnika odpiąłem wtyczkę od silnika krokowego noi obroty wzrosły tak na 700-750 po zapięciu spadły z powrotem na 500.A z przepływomierz odepnę jutro ale co to da zobaczymy. czym można bezpiecznie wymyć przepływomierz.
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
nie trzęsie mi budą chociaż czasami zdarza się delikatnie patrzyłem na kompie i podobnie z tymi obrotami na zegarach jaki na kompie.jeśli książkowo 550 to może i jest tylko ze tak jak wyżej pisałem przy skręcaniu lub zawracaniu wskazówka od obrotomierza głupieje spada do 0 i za chwilkę się podnosi na 500 i tak lekko faluje na 0 potem na 500 i tka ze 3 razy i się troszkę uspokaja.więc gdzie tu problem.wyczyśćiłem silnik krokowy nie posiada on żadnej regulacji góra dół ponieważ posiada gumową obejmę która go trzyma nie da się go inaczej zamontować.dzisiaj go wyczyściłem przesmarowałem nie był zacięty ani zatarty bo ruszając nim na boki słychać takie stukanie więc chyba działa.macie panowie jeszcze pomysły dlaczego tak głupieją te obroty.pozdrawiam
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
no tak już zaglądałem i tak na oko załozyłem ale czy delikatne kręcenie nim pomoże to zobaczymy jutro bo dziś za pozno jutro napisze popołudniu jak to wygląda pozdrawiam :cool2:
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
no bo ten silniczek ma taką gumowy oring na którym siego wciska no ale nie wydaje mi się żeby lekkie przekręcenie powoduje zła prace
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
niby 280 tys tyle na liczniku
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
wiesz co czyściłem go już w tamtym roku ze 2 razy a co zrobić żeby się tak nie zacinał
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
1997 rok produkcji 535i V8 235km
-
BMW e39 535i ''za niskie obroty''
Witam panowie mam problem z obrotami.wynoszą one jakes 400-500 troszkę mało bo jadąc wrzucając na luz skręcajac kierownicą obroty spadają do 0 po chwili sie podnoszą na 400.posiadam LPG ale na benzynie podobnie sie dzieje.jedynie jak włacze klime to sie podnoszą na 700 i wtedy jest ok.nie wiem może V8 tak maja niskie obroty.proszę o jakeś sensowne podpowiedzi pozdrawiam :)
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
prowadzi się dobrze ładnie wygląda polecam :D
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Noi problem rozwiązany załozyłem sprężyny obniżające i teraz wygląda świetnie :o
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Coś mi te fotki nie chcą sie zapisać nie wiem czego chyba z tych zdjęć nic nie bedzie.zamowiłem 2 sprezyny obnizajace o 3 cm zobaczymy jaki bedzie efekt :roll:
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
A jak sie tutaj fotki dodaje bo jeszce nie dodawałem
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Nowe są napewno troszke dłuższe.dalej to nic nie zmoenia bo są zalożone.były dobierane przez nr vin.więc powinno byc ok a tu delikatne zdziwienie.myśle założyć sprezyny obniżającą. Bo inaczej nie ma na to innego rozwiązania.
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Oczywiscie po starych śladach założyłem odpowiednoi ustawiony po starych śladach :?
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Witam mialem tylko 2 firmy do wyboru sachs bilghtein sorki za błędy. Założyłam bilghteiny noi za wysoko stoi wymieniłem tylko same amorki noi za wysoko stoi :o
-
535i V8 "problem z nowymi amortyzatorami "
Witam panowie wymieniłem przednie amorki noi za wysoko stoi samochód co z tym zrobic.pozdrawiam
-
"bmw e39 535i elektrozawory nagrzewnicy"
tak to ten zestaw chodzi oo te mniejsze gumki one są ważne trzeba je wymienic .jak rozkręćisz to zobaczysz.a te duże okrągłe to nie zakładałem bo takich ja nie miałem.tylko te 2 mniejsze wymieniłem. nic nie podnosiłem nie kombinowałem poprostu odkręćiłem i wyciągnąłem płynu nic sie nie wyleje z tych wężyków jedynie moze koło 1 setki tak u mnie było nie odpowietrzałem poprostu odpaliłem przejechałem kilka kilometrów i zostawiłem na noc samochód z otwartym korkiem od chłodnicy.rano dolałem moze 1 setkę i gitara przez całą noc sam sie odpowietrzy tylko trzeba odkrecić korek od chłodnicy.samochodu wogóle nie podnosiłem przy wymianie jak i po wymianie żeby odpowietrzyć.sam sie odpowietrzył przez całą noc
-
"bmw e39 535i elektrozawory nagrzewnicy"
Witam nie jest to skomplikowane trzeba 3 węże odkręcić i wychodzi do góry. Płynu prawie nic nie ubyło.dolałem na 2 dzien chyba 1 setkę. Jak cos proszę pisac
-
"bmw e39 535i elektrozawory nagrzewnicy"
witam problem usunięty wczoraj rozebrałem elektrozawory nagrzewnicy założyłem zestaw naprawczy i wszystko gra teraz zimne powietrze jest wszędzie tzn na każdym ustawieniu klimatronika czy na nogi czy na szybę leci zimne powietrze oczywisćie przy załączonej klimatyzacji :D objaw był taki jak juz wcześniej pisałem na załączonej klimie temperatura 16 stopni na nogi i na szybę leciało gorące powietrze ze środkowych kratek zimne ponieważ jest tam regulacja cieple zimne i tylko ze srodkowych leciało zimne.podmieniłem klimatronik i nic dalej to samo wkońcu kupiłem zestaw naprawczy elektrozaworów założylem i problem rozwiązany.nie spodziewałem sie myślałem ze jeszcze bedę musiał wymienić silniczki regulacji które są koło nagrzewnicy no ale z tym to trochę zabawy by bylo trzeba by było wyciągnąc całą deskę rozdzielczą.na szczęście pomógł zestaw naprawczy elektrozaworów.pozdrawiam. :D