Cześć, Mam problem ze spięciem interfejsu VCXse (bez bluetooth, tylko usb) z ista-p. Interfejs zainstalowany poprawnie, komp go widzi, upgrade'y i pobieranie licencji działa. Ista-P zarejestrowana, ale..nie widzi interfejsu. Czy ktoś może podpowiedzieć, jak to krok po kroku spiąć, ew. jakiś link do poradnika w sieci? Szukałem, ale bez efektów. Z góry dzięki!
Witam, Może miał ktoś taki przypadek. Po wymianie i resecie klocków przód komputer centralny nie wyświetla tej pozycji. Z góry dziękuję za wszelkie informacje
Na allegro są dostępne. Wyślij sprzedającemu foto śruby i dobierze odpowiednią.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.