Moje BMW E46 98r. 2.0 benz+gaz. 2 dni temu auto stało na hamulcu ręcznym, rano zapaliły mi się kontrolki trakcji, hamulca ręcznego i ABS i ciągle świeciły. Dziś rano nie zaciągłem hamulca ręcznego i żądna kontorolka się nie zapaliła. Prędkościomierz działa, obrotomierz też, płyn hamulcowy nie cieknie, bezpieczniki też są ok. Jaka może być przyczyna zapalenia siętych kontrolek?
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.