Skocz do zawartości

szymon_tds

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szymon_tds

  1. sorry ale nei doczytalem do konca a tak po za tym to po co mial by ktos sciagac to kolo i napinacz
  2. chyba najpierw musze kupic napinacz potem pasek a dopiero potem sprawdze czy bylo warto.Kolo zamachowe chodzi lekko powinna dzilaca a jak odkrecilem zawor do napelniania klimy to cisza nic nie syknelo chyba jest calkiem pusta
  3. strzal w 10 tylk ojaki pasek ma tu zalozyc :mad2:
  4. No tak na mechanice to ja sie nie znam.Ale kolo pasowe :lol: jest na zwykly pasek klinowy a kola pasowe od silnika sa na rowkowy. Moja sprezarka wyglada tak jak ta bynajmniej to kolo http://www.allegro.pl/item196449195_sprezarka_klimatyzacji_bmw_e34.html
  5. http://www.allegro.pl/item196449195_sprezarka_klimatyzacji_bmw_e34.html to jest cos takiego znalazlem na allegro
  6. no ale tak jest chmm ja na sprezarce ma dwa kola zamachowe czy to mozliwe zeby ten pasek byl tak szeroki?
  7. Witam dzis chcialem sprawdzic jaki mam kupic pasek na sprezarke od klmy ale zdziwienie. Kolo od sprezarki jest na zwykly pasek klinowy a koo zamachowe od silnika jest na pasek z rowkami.Czy tak ma byc czy? A i nie mam napinacza ile moze kosztowac?
  8. a jak sprawdze ze jest zatarta czy jest mozliwosc sprawdzenia bez paska?
  9. Witam dzis bylem u mechanika i przez przypadek zauwazyl ze mam sciagniety pasek ze sprezarki.Bylem zszokowany :shock: zlapal za kolo na ktorym powinien byc pasek i krecilo sie bez oporow,natomiast to pierwsze kolo jest unieruchomione.Czy moge zalozyc pasek na sprezarke i czy bedzie dzialala???? E36 318 TDS
  10. szymon_tds opublikował(a) temat w E36
    Witam! CZy ktos moze mi napisac ktory z przekaznikow jest od halohenow z przodu.Ja mam halogeny tylk oz tylu ale z przodu mam jakies zailozowane kable i nie wiem czy nie sa one wlasnie od przednich halogenow.Autko bylo lekko uderzone jescze za nim je kupilem a nie pytalem sie klienta czy wczesniej byly.Na konsoli mam tylko jeden wlacznik do halogenow(tyl)
  11. Znalazlem u siebie w miescie w hurtowni wisko za 240 zl nowka na gwarancji.
  12. Witam!Mam do wymiany wiskoze czy ktos wie czy do disla pasuje wisko od bezyny moze sa jakies zamienniki z innych marek(tansze)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.