-
jaki interfejs do E83 2008 i F25 2013
Wiem, że odgrzanie kotleta, ale nie chcę śmiecić. Czy w takim razie, jeśli posiadam kabel FTDI, który działał mi z przedliftowymi E46, to aby obsłużył E83 muszę zmostkować piny 7 i 8?
-
E46 coupe 1999 czujnik cofania PDC podpięcie
http://i67.tinypic.com/2hn8egz.jpg
-
E46 coupe 1999 czujnik cofania PDC podpięcie
Jak nie było PDC w tym aucie, jak chyba wszystkie coupe mają. Po vinie PDC jest i jest moduł PDC w bagażniku.
-
E46 coupe 1999 czujnik cofania PDC podpięcie
Witam, Kupiłem E46 już prawie rok temu i od początku nie działały czujniki, w sensie po wrzuceniu wstecznego jest sygnał ciągły przez jakieś 5 sekund. Dziś postanowiłem się za to zabrać i sprawdziłem bezpieczniki, są dobre. Natomiast po omacku wyłapałem kabel, który idzie od czujników i powinien być wpięty prawdopodobnie do modułu PDC. Pytanie brzmi, gdzie powinna iść ta wtyczka? Po prawej stronie bagażnika jest jakiś moduł, ale to chyba nie ten, bo tam wszystkie wejścia są zajęte. Posiadam coupe ze zderzakami od M-pakietu, a na 99% oryginalnie M-pakietu tam nie było, bo np.: listwy progowe są zwykłe a podsufitka biała, także nie wiem, czy w zwykłych zderzakach jest jakoś inaczej to rozwiązane, inna złączka czy coś? Ewidentnie ktoś, kto wymieniał zderzaki nie podpiął czujników. Ta złączka ma kolor niebieski i 3 piny, tak jakby środkowy jest wyżej od dwóch pozostałych. Ona wychodzi blisko akumulatora jedną z dwóch dziur.
-
Brak wiskozy w coupe 323Ci
Witam, Czy w mojej E46 coupe powinno być wisko? Bo nie ma. W dodatku w ECU jest błąd P1622, odnośnie podobno termostatu, ale zauważyłem, że w ogóle wiatrak na chłodnicy się nie załącza nigdy. Nawet jak stoję w korkach. Ale temperatura silnika jest zawsze na 90 stopni na zegarach. Po oględzinach zauważyłem, że do wiatraka chłodnicy idzie jakaś wtyczka z lewej strony z 4 pinami i trochę wyżej lekko w prawo od niej jest jakaś część, która się rusza, jakby nie przytwierdzona sztywno (jakby jakiś czujnik temperatury) i do tego nie idzie żadna wtyczka a złącze jest. W okolicach tego nie widzę żadnej wtyczki, no chyba, że to coś jest od wiskozy, której nie ma. Jak to powinno wszystko wyglądać? Wklejam link do fotki: https://drive.google.com/open?id=0B-OoOi923nPYMzNaaVRLWmcxelE
-
[E46 328Ci] Błąd P1622
Świece wymienione może tydzień temu na Denso K20TT i zmniejszone szczeliny do 0.9mm. Sprawdzę też cewkę. Powinna wskazywać na omomierzu około 0.8 Ohm między 1 a 3 pinem?
-
[E46 328Ci] Błąd P1622
Błędy jakie są w INPA to 239 oraz 123. Chciałem zrobić print screena ale wyskakuje jakiś błąd.
-
[E46 328Ci] Błąd P1622
Mam taką podstawową złączkę pod Bluetooth i aplikację Torque na telefonie, ale przed świętami przyszedł mi interfejs do laptopa i właściwie wczoraj uporałem się z instalacją INPY, żeby się z silnikiem komunikowało i co prawda odczytów błędów jeszcze nie ogarnąłem. Ale mogę odczytać. Tam będzie jakiś szerszy opis?
-
[E46 328Ci] Błąd P1622
Witajcie, Pojawił mi się błąd P1622. Według tego, co udało mi się ustalić, jest to błąd obwodu elektrycznego układu chłodzenia, najprawdopodobniej termostatu. Jednak na benzynie wszystko jest OK. Temperatura trzyma się środka i stoi w miejscu. Na gazie na rozgrzanym silniku zaczęło mi po chwili jazdy przerywać tak, jakby nie chodził na 1 cylinder, ale nie ma błędów wypadania zapłonu. Nie wiem, czy pojawienie się błędu ma coś wspólnego z tym zachowaniem na gazie, bo nie zsynchronizowałem tych dwóch rzeczy w czasie. Czy może ktoś miał podobny przypadek?
-
E46 coupe przeprowadzenie przewodu pod maskę
Witam, Wie może ktoś, jak przeprowadzić cienki przewód ze środka, dokładnie spod kierownicy pod maskę? Mam silnik 2.9 w benzynie, który zajmuje dosyć sporo miejsca i jest ciasno od strony kierowcy, nie mam zielonego pojęcia, gdzie szukać jakiegoś otworu. Pozdrawiam.