o znalazłem ;) i jak rozwiązałeś ten problem z rozszczelnieniem tych szyb bo mam to samo, jak pamiętasz co rozwiązało ten problem to bym był wdzięczny :)
nie nic nie zmieniałem z modułem, tak już wszystko było jak kupiłem autko :) są niby dwie opcje domykanie przy trzymaniu przycisku a druga samo zamyka przy zamknięciu centralnym, nic się z tym nie bawiłem a unoszenie i opadanie szyb było w pakiecie, tak samo jak grzane fotele światła przeciwmgielne i inne duperele
Witam, pojawił się ostatnio u mnie taki problem, że domykanie szyb z pilota(przytrzymanie zamykania) przestało działać(z klucza w drzwiach działa). :? Ani szybki ani szyber dach nie reaguje a jeszcze wczoraj to działało. Co lepsze otwieranie z pilota trzymając przycisk otwierania działa bez problemu i szyby i szyber się otwiera. :?: :!: Równo z tym również pojawił się taki problem że gdy otwieram drzwi klamką czy kierowcy lub pasażera szyba lekko opada ( jakieś 1,5cm) i przy zamknięciu drzwi domyka się strasznie to irytujące. Szukałem podobnych tematów na tym forum ale nie znalazłem odpowiedzi. :roll: Pacjent e46 sedan 318i 98r. el.szyb x2 + szyber :cry: Pozdrawiam :8)
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.