Witam, ja również poszukuję (narazie jakiegokolwiek auta) będzie to moje pierwsze auto między innymi interesuje mnie model e46. Ale patologia jaką natykam się codziennie oglądając auta w większości sprowadzone trupy od handlarzy skutecznie mnie odstrasza w ogole od kupna czegokolwiek. Mam dwa autka na oku proszę o ocene: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323-e46-2-5-170km-zadbana-i-ladna-mozliwa-zamiana-ID6yF4xX.html http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-fajne-auto-ID6yA1m5.html Wiem że nie polecacie silników 118 koni ale ciężko cokolwiek znaleść. Proszę o pomoc