Skocz do zawartości

krystek93

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystek93

  1. krystek93 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ori-2-0-150km-tapicerka-alcantara-czarna-podsufitka-alu-klima-ID6yW6Br.html#xtor=SEC-8 za 4700 myslicie że warto? :D a ta tapicerka alcantry to kiedyś ją montowali fabrycznie czy ktoś sobie dołożył?
  2. krystek93 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    jak rozpoznać że silnik m50b25 ma vanos lub nie ma?
  3. krystek93 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    Witam z tego co zauważyłem to wszędzie. W e36 rdzewieje wszystko.
  4. Hej ale przecież akcyza jest po staremu 18.6% dla silników powyżej 2.0 :P czy już coś wprowadzili przed świętami o czym nie wiem.
  5. ostatnio wysyp jest 3.0d z 193km w okolicach 12-15 tys zł to normalna cena czy jakieś szroty? bo są też i takie za 18 tysi ale dziwne jest to ze benzyna droższa od diesla.
  6. albo błąd w ogłoszeniu albo właściciel wprowadza w błąd celowo, a co do m pakietu to jest wiadomo kwestia gustu ale ja wole serie z tym że szukam bardziej zadbanego auta niż to czy ma m pakiet czy nie dziękuje za odpowiedzi :)
  7. Witam takie auto żeby pojeździć po mieście będzie okej? Co sądzicie wiem że cena 5 tys do negocjacji nie jest jakaś duża ale auto sie prezentuje nawet okej no może oprócz tego ochydnego Mpakietu. Może zainwestuje w jakiś mały chip tuning. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-mpakiet-zadbany-ID6yQGlL.html
  8. krystek93 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    za 6 tys mozna wyrwać w miare sprawną e36 2.0 manual sedan?
  9. Witam czy za 318i 143 km 11900 zł to dobra cena? Mam na oku jedno takie bmw ale bez vin to nie zakładam tematu narazie. Sedan, manual. Mozna tu wstawić link?
  10. Witam co Państwo sądzą o tym aucie? To będzie moje 1 auto i spodobało mi się :) https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-330d-184km-manual-alu-17-serwisowana-w-aso-ID6yGV3l.html#83eac51a7e
  11. Witam, ja również poszukuję (narazie jakiegokolwiek auta) będzie to moje pierwsze auto między innymi interesuje mnie model e46. Ale patologia jaką natykam się codziennie oglądając auta w większości sprowadzone trupy od handlarzy skutecznie mnie odstrasza w ogole od kupna czegokolwiek. Mam dwa autka na oku proszę o ocene: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323-e46-2-5-170km-zadbana-i-ladna-mozliwa-zamiana-ID6yF4xX.html http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-fajne-auto-ID6yA1m5.html Wiem że nie polecacie silników 118 koni ale ciężko cokolwiek znaleść. Proszę o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.