Witam, może ktoś miał podobny problem. Mianowicie miałem przygodę z krawężnikiem (nie koniecznie takim w mundurze :D ) i na jednej feldze zrobiła mi sie rysa :| , wiem ze sa sposoby używając papieru ściernego itd ale moze da się jeszcze coś z tym zrobić w inny sposób? Pasta polerska, jakiś specyfik na usuwanie rys? Miał któryś kolega podobny problem? :) dołączam zdjęcie: https://zapodaj.net/2b018b6dc4a5d.jpg.html